سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

بنفشه گول - نمایش محتوای صدا

 

 

بنفشه گول

تهیه کنندگان: حسین صدیقی، فرهاد بیانی فر و بهرام نوری
اجرا : مریم واحد، حسن حسنی، افرا فرقانی و جواد زرساز 
نویسنده: مریم واحد
گزارشگران:  مریم شیرزاد، زهرا سلیمانی و امیر حسینی     
 
عطر بنفشه گل  هم زمان با لحظات آغاز سال نو رادیو  گیلان را معطر می کند .
ویژه برنامه " بنفشه گل " با ساختاری  ترکیبی _ نمایشی  با مایه طنز و با هدف تفریحی، سرگرمی و آموزشی با توجه به داشته های بومی و محلی، معرفی آداب و رسوم و صله ارحام  ساخته و پخش می شود. 
این برنامه شاد عصرگاهی، هرروز از ساعت 17:00 به مدت 180 دقیقه در 13 قسمت با بخش های مختلف و جذاب موسیقی محلی، آداب و سنن نوروزی، گزارش از میهمانان نوروزی و معرفی جاذبه های گردشگری و اطلاع رسانی  به روی آنتن می رود.  
آیتم های برنامه بنفشه گل شامل: دعوت از هنرمندان وپیشکسوتان در برنامه. آموزش مسافران برای پاکسازی محیط مورد استفاده. استفاده از بسته های صوتی متناسب با موضوع برنامه ومسابقه . انتخاب موسیقی های شاد ومفرح در طول برنامه. استفاده از بخش عمو نوروز یا حاجی فیروز در طول برنامه ی نوروزی. استفاده از کارشناسان قوی وتوانمند وپرداخت به فلسفه نوروز. طراحی دقیق کنداکتور پخش برای جلوگیری از آسیب دیدن برنامه. پرداخت به زبان گیلکی در فواصل برنامه. طراحی مسابقه عکس ودر نظر گرفتن جایزه مناسب.آیتم های برنامه بنفشه گل شامل: دعوت از هنرمندان وپیشکسوتان در برنامه. آموزش مسافران برای پاکسازی محیط مورد استفاده. استفاده از بسته های صوتی متناسب با موضوع برنامه ومسابقه . انتخاب موسیقی های شاد ومفرح در طول برنامه. استفاده از بخش عمو نوروز یا حاجی فیروز در طول برنامه ی نوروزی. استفاده از کارشناسان قوی وتوانمند وپرداخت به فلسفه نوروز. طراحی دقیق کنداکتور پخش برای جلوگیری از آسیب دیدن برنامه. پرداخت به زبان گیلکی در فواصل برنامه. طراحی مسابقه عکس ودر نظر گرفتن جایزه مناسب.
سال تولید: 1396