جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

بلند شدن صدای اعتراض ها به پرداخت نشدن حقوق کارگران شهرداری رشت - نمایش محتوای خبر

 

 

بلند شدن صدای اعتراض ها به پرداخت نشدن حقوق کارگران شهرداری رشت

شناسه : 282669293

بلند شدن صدای اعتراض ها به پرداخت نشدن حقوق کارگران شهرداری رشت

پرداخت نشدن حقوق کارگران و کارکنان شهرداری رشت صدای اعضای شورای اسلامی  شهر رشت را برای چندمین بار در هفته های اخیر درآورد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما رئیس کمیسیون بهداشت ، محیط ‌زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت در جلسه این کمسیون گفت : کارگران فضای سبز و پاکبانان  برخی از مناطق شهر رشت به ویژه منطقه یک و 4 سه ماه حقوق نگرفته اند و بارها برای  دریافت مطالبات تجمع کرده اند.
فاطمه شیرزاد با بیان اینکه درباره پرداخت به‌ موقع حقوق کارکنان و کارگران بخش‌های مختلف شهرداری رشت تذکرهای پیاپی به شهردار این شهر داده ‌شده است افزود : متاسفانه به رغم قول های مساعدت شهردار در این خصوص تاکنون هیچ اقدامی نشده و تعویق مکرر حقوق کارکنان و کارگران شهرداری رشت به بحران تبدیل ‌شده است.
وی با اشاره به اینکه آقای ثابت قدم باید خود را جای این قشر آسیب‌پذیر بگذارد و برای پرداخت مطالباتشان تلاش بیشتری کند تصریح کرد : شهرداران مناطق رشت هم باید به این موضوع رسیدگی کنند.
عضوء شورای اسلامی شهر رشت گفت : بروز این مشکل زیبنده شهر رشت و مدیریت شهری نیست.
سید رضا موسوی روزان عضو دیگر کمیسیون بهداشت ، محیط ‌زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت نیز گفت : تعویق مکرر حقوق کارگران نقطه ‌ضعف مدیریت شهری است  که عملکردهای مثبت اعضای شورای اسلامی و مدیران شهری را که زحمت می ‌کشند زیر سوال می‌برد.
دیگر عضوء کمیسیون بهداشت ، محیط ‌زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر رشت هم با بیان اینکه چرا ۳ ماه حقوق کارگران که حداقل دریافتی را دارند پرداخت نشده ؟ گفت : تکراراین موضوع قابل ‌پذیرش نیست.
عباس صابر بررسی پرداخت نشدن حقوق کارکنان و کارگران را واجب دانست و افزود : پرونده این موضوع باید  برای همیشه بسته شود.
منبع : خبر گیلان