جهش تولید | دوشنبه، ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

بزرگداشت شعایر و آیین های سالروز میلاد منجی عالم بشریت - نمایش محتوای خبر

 

 

بزرگداشت شعایر و آیین های سالروز میلاد منجی عالم بشریت

شناسه : 63472017

در آستانه نیمه شعبان سالروز میلاد مسعود حضرت مهدی (عج) آیت ا... قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان و امام جمعه رشت از آحاد گیلانیان ولایت مدار خواست با بزرگداشت شعایر و آیین های سالروز میلاد منجی عالم بشریت بصیرت دینی و همیشگی شان را به همه نشان دهند .

آیت ا... قربانی دیروز در مصاحبه اختصاصی با واحد مرکزی خبر با تاکید بر اینکه عصر غیبت امام زمان (عج) عصر امتحان بزرگ الهی و زمان شناخت منتظران واقعی از مدعیان دروغین است خاطرنشان کرد: یاری دادن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف، تبعیت از ولایت مطلقه فقیه، احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر / حمایت از مظلومان جهان ، تلاش برای تحقق عدالت اجتماعی ، ظلم ستیزی و دشمن شناسی از مهم ترین وظایف مسلمانان به ویژه شیعیان در عصر غیبت قائم آل محمد است .

وی در ادامه با تبیین برکات گسترش فرهنگ مهدویت و نقش آن در زدودن غبار ناامیدی و اشاعه نشاط اجتماعی در جامعه اسلامی تاکید کرد : فرهنگ پاک مهدویت سرچشمه زلالی است که تمسک به آن دل های مومنان را به رحمت الهی امیدوار و دشمنان اسلام و مسلمین را ناامید و خوار می کند .

آیت ا... قربانی در ادامه با اشاره به هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) از زحمات این تلاشگران بی ادعا قدردانی و خاطرنشان کرد: امنیت جامعه اسلامی مرهون همکاری و تعامل محوری سازنده و تاثیرگذار سربازان گمنام امام زمان (عج) با دستگاههای امنیتی و انتظامی و نظامی و به وبژه مردم شریف ایران است سربازانی که اگرچه دیده نمی شوند اما خدمات آنان همواره در بخش های مختلف جامعه ملموس است ./

 

منبع:خبرگیلان