جهش تولید | چهارشنبه، ۱۲ آذر ۱۳۹۹

بزرگترین عیدی من شادی مردم گیلان بخصوص کودکان است - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بزرگترین عیدی من شادی مردم گیلان بخصوص کودکان است

بزرگترین عیدی من شادی مردم گیلان بخصوص کودکان است


استاندار گيلان در ديدار با كودكان تحت پوشش خيرين و بهزيستي گفت: بزرگترین عیدی من شادی مردم گیلان، بوی‍ژه کودکان و نوجوانان و توفیق در خدمت آنان بودن است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه گیلان، دكتر محمدعلی نجفي در مركز شبانه روزي نگهداري دختران آدينا حضور يافت و در فضاي گرم و بسيار صميمي عيد نوروز را به اين كودكان تبريک گفت. وي همچنين در اين ديدار عيدانه دقايقي، با كودكان به  گفتگو پرداخت و هدايايي به آنان اهدا کرد.

استاندار گيلان در حاشيه اين بازديد بر ضرورت حمايت از ايتام، محرومين و خانواده هاي نيازمند تاكيد كرد و گفت: در اين روزها بازار عيدي دادن و عيدي گرفتن بسيار گرم است اما بزرگترین عیدی من شادی مردم گیلان، بوی‍ژه کودکان و نوجوانان و توفیق در خدمت آنان بودن است .

دكتر نجفي با قدرداني از خيرين و خدمات ارزشمند مراكز نگهداري از كودكان افزود: بدون شك اين اقدامات خداپسندانه و ماندگار علاوه بر ايجاد روحيه تعاون و همدلي در جامعه، بسياري از مشكلات را از سر راه كودكان و نوجوانان برمي دارد و فرهنگ كمك به هم نوع را گسترش مي دهد.

به گزارش ایسنا، در مركز شبانه روزي نگهداري دختران آدينا كه سال 88 توسط خيرين و زيرنظر بهزيستي راه اندازي شده است، از 20 دختر 4 تا 20 ساله نگهداري مي شود .

ایسنا