جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

بر آستان جانان - نمایش محتوای صدا

 

 

بر آستان جانان

Loading the player...
"بر آستان جانان" ویژه برنامه ای رادیویی است که در لحظات  معنوی اذان مغرب هر روز به مدت 120 دقیقه به صورت زنده از صدای باران به روی آنتن می رود. 
این برنامه که با هدف ارشادی و تربیتی و به منظور آشنایی هر چه بیشتر  مخاطبان  با آثار، برکات و فضایل ماه رمضان و انتقال مفاهیم ناب اخلاقی و عرفانی با رویکرد شرکت مردم در ساخت برنامه از طریق گزارش های مردمی و نگاه ویژه به موضوع تحول انسان ها و تکریم خانواده تهیه و پخش می شود. 
برنامه " بر آستان جانان" با حال و هوای عرفانی به موضوعات مختلف از قبیل:  مناجات، دعا، ربنا و اذان، خاطرات به یاد ماندنی مردم از روزه و کار، گزارش از آیین ها و مراسم ویژه ماه رمضان در روستاها و شهرهای گیلان و سایر کشورهای اسلامی، نغمه های عارفانه،  نمایش های ویژه این ماه، پیام های تلفنی، پیامک، بازار در رمضان، آشنایی با نهج البلاغه، مباحث کارشناسی، بیان احکام و آداب روزه گرفتن می پردازد .
 
تاریخ تولید: 1394
تهیه کنندگان: مهدی آذری، محمود فخاری، کامران سحرخیز، حسین صدیقی
نویسندگان: رحمت حقی پور، مریم واحد، نرجس انساندوست
گویندگان: حسین سیری، افرا فرقانی، بنفشه ربیعی، جواد زرساز، فرح روز دواتگر، خسرو سمیعی، نسرین  بابایی، جواد شعبانی، سید رضا سید دانش، مریم واحد، مصطفی رفیعی، مهدی مددکار
دستیار تهیه: میترا تارخ
گزارشگران: افسون ثابت، داریوش محمدی، اکرم شاکری، داریوش محمدی، محمد نبی نوروزی، مریم شیرزاد، زهرا سلیمانی، امیر حسینی، فاطمه صارمی
ارتباطات: میترا تارخ