جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

برگزاری یادواره شهدا در نقاط مختلف گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری یادواره شهدا در نقاط مختلف گیلان

شناسه : 321597045

همزمان با شهادت امام رضا علیه السلام یادواره شهدای هشت سال دفاع مقدس دیشب و امروز در نقاط مختلف گیلان برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما یادواره شهدای قلعه رودخان فومن برگزار شد . 
حجت الاسلام والمسلمین پروایی یکی از نمایندگان مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری در این مراسم گفت : شهدا با ایثار و از خود گذشتگی از آرمان های انقلاب اسلامی دفاع کردند و ضامن بقاء انقلاب و ارزش های اسلامی شدند.
وی رمز ماندگاری انقلاب اسلامی  را ولایت و رهبری دانست و افزود : ملت بزرگ ایران با پیروی از ولایت فقیه با تمامی توطئه های دشمن مقابله می کند و از تهدیدها و تحریم های ظالمانه هیچ ترسی ندارد و برای ادامه راه امام راحل و شهدا با تمام توان ایستادگی می کند.
نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی  نیز در یادواره شهدای دوران دفاع مقدس محله شهید رستمیان و پایگاه شهید شیارکار در مسجد محمد رسول الله این شهرستان گفت : امروز دشمن تلاش می کند تا با ترویج تفکرات وهابی و تکفیری اسلام را لکه دار کند ولی ما مسلمانان شیعه و اهل سنت باید با اتحاد و همدلی نقشه های شوم دشمنان را نقش برآب کنیم . 
داداشی با اشاره به جانفشانی های شهدا در 8سال دفاع مقدس برای حفظ آرمان های اسلام و انقلاب گفت : مسوولان نیز اگر الگویشان در خدمت رسانی به مردم ایثارگری های شهدا باشد جایگاهشان نزد خداوند و مردم  رفیع خواهد بود.
فرمانده سپاه قدس گیلان نیز در یادواره شهدای مدافع حرم گیلان در روستای دهنده صومعه سرا گفت : تا زمانی که پیرو ولایت و رهبری هستیم و در مسیر شهدا حرکت می کنیم ، در مقابل همه ترفندهای دشمنان پیروز هستیم.
سردار عبدالله پور افزود :به برکت خون شهدا خداوند چنان قدرتی به ما داده که در مقابل هیچ قدرتی سر تسلیم فرود نمی آوریم و عاقبت به خیری نیز در پیروی از راه شهداست.
حجه الاسلام صفری امام جمعه املش نیز در یادواره شهدای دانش آموز و فرهنگی این شهرستان گفت : همه باید تلاش کنیم با ایمان قوی در برابر وسوسه های شیطان بایستیم و برای تعالی نظام اسلامی از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم .
حجت الاسلام و المسلمین حسینی مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه نیز در یادواره شهدای سیاهدول ماسال گفت : شهدای انقلاب اسلامی سرمایه عظیمی بودند که از دست ما رفتند و امنیت و اقتدار را برای ما به ارمغان آوردند .
حجت الاسلام و المسلمین کریمی مدیر اوقاف شهرستان رشت نیز در یادواره 20 شهید منطقه فشته کوچصفهان و شهدای مدافع حرم در حرم آقا سید ذوالکفل این منطقه گفت : 
به برکت خون شهدای مدافع حرم و شهدای جنگ تحمیلی هیچ کشوری و هیچ جریان تروریستی جرات نزدیک شدن به مرزهای ایران اسلامی را ندارد و همه باید قدردان این امنیت باشیم. 
در پایان حاضران با مداحی و سینه زنی یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.
منبع : خبرگیلان