جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

برگزاری گردهمایی فرماندهان بسیج رسانه ملی در زیباکنار رشت - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری گردهمایی فرماندهان بسیج رسانه ملی در زیباکنار رشت

شناسه : 169431386

برگزاری گردهمایی فرماندهان بسیج رسانه ملی در زیباکنار رشت


گردهمایی فرماندهان مراکز بسیج رسانه ملی امروز در تالار میرزاکوچک مجتمع آموزشی تفریحی زیباکنار رشت برگزار شد.
رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور در این گردهمایی با اشاره به نقش موثر رسانه در برهم زدن معادلات برنامه ریزی شده ی استکبار جهانی گفت: امروز دشمن سعی می کند با نفوذ برافکار عمومی نظام جمهوری اسلامی را شکست
دهد.
سردارمحمد رضا نقدی افزود: غرب از حمله ی نظامی به ایران مایوس شده و جنگ تمام عیار رسانه ای و اقتصادی را بر علیه ایران آغاز کرده است.
وی تصریح کرد : دشمنان نظام اسلامی قصد دارند با ساخت و تولید برنامه های مبتذل ماهواره ای ، کارکردهای خانواده را تضعیف کنند و مردم به ویژه نسل جوان را از نظام دلسرد کنند.
رییس سازمان بسیج مستضعفین کشور تعامل رسانه با بسیج را مناسب دانست و خواستارانعکاس بیشتر تلاش جوانان بسیجی در عرصه های اجتماعی ، سیاسی ، فرهنگی و ورزشی شد.
سردارمحمد رضا نقدی با اشاره به توطئه های دشمنان افزود: استکبار سعی می کند با تفرقه افکنی بین اهل تشیع وتسنن جنگ اسلام با کفر را به جنگ مذهبی تبدیل کند.
وی اجرای منویات رهبر معظم انقلاب  را ضروری دانست و گفت : همراهی و همکاری رسانه با بسیج در قالب تولید برنامه ها ی فاخر در این زمینه موثر است.
رییس سازمان بسیج مستضعفین کشورهمچنین به اقتصاد مقاومتی اشاره و خاطر نشان کرد : با توجه به فرمایشات رهبرمعظم انقلاب اقتصاد مقاومتی به این معناست که باید به دانش بومی و توانمندی متخصصان داخلی اتکا کرد.
وزير بهداشت و درمان هم در اين گردهمایی توجه به سبک زندگي ایرانی –اسلامی را تضمين کننده سلامت روحي و رواني جامعه دانست و گفت : دشمن با تبلیغات مسموم رسانه ای سلامت روانی جامعه رابه خطر بندازد
دکتر قاضي زاده هاشمي با اشاره به نقش رسانه در ايجاد وفاق و همدلي مردم با نظام جمهوري اسلامي گفت: انعکاس صادقانه مسائل و مشکلات به مردم سبب مي شود تا مردم با درک صحيح و اطلاع کامل از مسائل ايجاد شده ، با دولت همراهي و همکاري کنند.
وي تهيه و توليد برنامه هاي سازنده و بدون غرض ورزي را از مهمترين کارکرد و رويکرد رسانه دانست.
در ادامه سردار عاطفی رئیس بسیج رسانه ملی هم گفت : انعکاس عملکرد نظام جمهوری اسلامی ایران یکی از برنامه های مهم بسیج صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران است .
در ادامه گردهمایی فرماندهان بسیج رسانه ملی از محسن نصرپور مدير کل سابق صدا و سيماي مرکز گيلان بعنوان مدير کل نمونه درزمینه تعامل رسانه ملی با بسيج با اهداي لوح قدرداني شد .
همچنين ساخت کانون فرهنگي بصيرتي- بسيج رسانه ملي امروز درمجتمع آموزشی - تفریحی زيبا کنار رشت آغازشد.
رئیس بسیج رسانه ملی نیز در نشست فرماندهان بسیج صدا و سیما تحکیم آرمان های معمار کبیر انقلاب و اجرای منویات رهبری را از مهمترین رویکرد رسانه دانست و گفت : رسانه ملی با داشتن نیروهای متخصص و متعهد تلاش می کند تا محور های اصلی انقلاب و تاکیدات رهبر معظم در جامعه گسترش یابد .
سردار محمود عاطفی با اشاره به اینکه رسانه های غربی تلاش دارند با جنگ نرم افکار جامعه بویژه جوانان را منحرف کنند افزود: صدا و سیما با تهیه و تولید برنامه های فاخر در حوزه دفاع مقدس ، مذاکرات هسته ای ، اقتصاد مقاومتی و انعکاس سفرهای معنوی راهیان نور با جنگ نرم رسانه ای دشمنان مقابله کنند .
وی همچنین از برگزاری همایش یک روزه مدیران مراکز در خصوص دفاع مقدس و راهیان نور در آینده نزدیک در تهران خبر داد.

منبع: خبر گیلان