جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

برگزاری کار‌گاه‌های آموزشی جرایم سایبری را کاهش می‌دهد - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری کار‌گاه‌های آموزشی جرایم سایبری را کاهش می‌دهد

شناسه : 63823652

رئیس پلیس فتای گیلان گفت: تشکیل کارگاه‌های آموزشی و لینک آدرس اینترنتی پلیس فتا جرایم سایبری را کاهش می‌دهد.

خبرگزاری فارس: برگزاری کار‌گاه‌های آموزشی جرایم سایبری را کاهش می‌دهد

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، ایرج محمدخانی بعد از ظهر امروز در جلسه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان با اشاره به اهمیت تشکیل کارگاه‌های آموزشی سایبری، اظهار کرد: تشکیل کارگاه‌های آموزشی و لینک آدرس اینترنتی پلیس فتا به پورتال سازمان نظام صنفی رایانه‌ای می‌تواند نقش مهمی در کاهش جرایم سایبری داشته باشد.

رئیس پلیس فتای گیلان نحوه همکاری سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با این پلیس در حوزه پیشگیری از وقوع جرایم سایبری را مهم ارزیابی کرد.

وی درباره مخاطرات مبتلا به برخی از واحدهای صنفی زیر نظارت سازمان نظام صنفی رایانه‌ای مانند شرکت‌های ارائه دهنده خدمات نرم‌افزار، سخت‌افزار و شبکه، تصریح کرد: تشکیل کارگاه‌های آموزشی با هدف ارتقای سطح دانش و آگاهی مدیران صنوف مورد نظر و آشنایی آنها با چالش‌ها، آسیب‌ها و تهدیدات حوزه کاری می‌تواند نقش مهمی در کاهش جرایم سایبری داشته باشد.

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای استان و اعضاء ذیربط در این نشست از آمادگی خود برای همکاری و تعامل با پلیس فتا استقبال کرد.

محمد پورمهدی زیده‌سرایی، متذکر شد: مشارکت بخش‌های دولتی و خصوصی در حوزه فضای تولید و تبادل اطلاعات می‌تواند در تأمین امنیت مطلوب در فضای مجازی برای شهروندان بسیار تأثیرگذار و تعیین کننده باشد.

خبرگزاری فارس