جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

برگزاری نشست تبیین سیاستها و برنامه های صدا و سیمای مرکز گیلان در سال 1396 - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری نشست تبیین سیاستها و برنامه های صدا و سیمای مرکز گیلان در سال 1396

شناسه : 345967064

برگزاری نشست تبیین سیاستها و برنامه های صدا و سیمای مرکز گیلان در سال 1396

نشست تبیین سیاستها و برنامه های صدا و سیمای مرکز گیلان در سال 1396  با حضورمهندس ظهیری  مدیرکل ،معاونان ،مدیران و کارکنان مرکز برگزار شد.
در این نشست مدیرکل صدا و سیمای گیلان با اشاره به تاریخچه غنی فرهنگی استان گیلان و اهمیت صدا و سیما ،گفت:  استان گیلان ظرفیتهای فراوانی در همه بخشها دارد که در برنامه سازی باید به آنها توجه شود. وی با اشاره به موهبتهای خداوندی و حضور هنرمندان خوش ذوق و شهیر گیلانی در تولید تله فیلم و سریال ،افزود: صدا و سیمای مرکز گیلان ، همواره قطب تولید فیلم و سریال در کشور بوده است و کارهای بسیار فاخری در کارنامه خود داردو همواره در بخشهای مختلف: صدا و سیما،بخشهای فنی،خبری،فضای مجازی و کسب افتخارات در جشنواره ها ی متعدد پیشگام  بوده و این پتانسیل بسیار خوبی است که باید بیش از پیش پرورش یابد .
مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با اشاره به هجمه فرهنگی شبکه های فارسی زبان بیگانه، بر وظیفه سنگین رسانه ملی در عرصه مهم فرهنگی کشور تاکید و کمبود اعتبار را از آسیبها و چالشهای این رسانه فرهنگی برشمرد و با تبیین سیاستها و و برنامه های صدا و سیمای مرکز گیلان در سال1396، مهمترین برنامه های این مرکزرا ، افزایش تولیدات در حوزه های فرهنگی،اجتماعی ، اقتصادی و سیاسی  برشمرد. مهندس ظهیری ضمن طرح مسایل و مشکلات مختلف مرکز در زمینه مسایل مالی،نیروی انسانی و فنی آنها را آسیب شناسی نمود و بر تلاش و هم افزایی بیشتر کارکنان تا رسیدن به وضع مطلوب و بهینه تاکید نمود.
در پایان ،کارکنان مرکز سوالات خود را در خصوص مسایل و مشکلات مالی، ساماندهی نیروهای غیر رسمی،وضعیت مسکن و رفاه،تولیدات کیفی،جذب مشارکتها و پژوهش مطرح و مدیرکل به هریک از آنها پاسخ داد.
.