جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

برگزاری مسابقه سوارکاری کورس پاییزه در آستارا - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مسابقه سوارکاری کورس پاییزه در آستارا

شناسه : 64210830

همزمان با هفته دفاع مقدس مسابقه سوارکاری کورس پاییزه در شهرستان مرزی بندر آستارا برگزار شد.

شاهین شربیانی، رئیس هیأت ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی شهرستان مرزی بندر آستارا با اعلام خبر فوق به خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه گیلان، خاطرنشان کرد: در این رقابت که در سه بخش اسب های بومی با هیکل درشت، اسب های بومی با هیکل عادی و اسب های دخون برگزار شد، 16 اسب و سوارکار از شهرستان های آستارا، تالش و نمین شرکت کردند.

وی با تأکید بر حضور بالغ بر 2 هزار نفر تماشاگر در ساحل صدف (محل برگزاری این رقابت مهیج) ادامه داد: مسابقه مذکور با همکاری اداره ورزش و جوانان، شهرداری لوندویل، هیأت سوارکاری و هیأت ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی آستارا برگزار شد.

شربیانی در خصوص نتایج این مسابقات توضیح داد: در بخش اسب های بومی با هیکل درشت، جواد پورایواز با اسب کراس به عنوان قهرمانی دست یافت و یوسف کنعانی با اسب آتیلا و سلمان پاداش با اسب ایلدرم در مکان های دوم و سوم ایستادند.

وی درخصوص عناوین کسب شده در بخش اسب های بومی با هیکل عادی گفت: در این بخش، معین پورامن با اسب سیاه، اصغر اعلانی با اسب سردار و محمدرضا ندیمی با اسب سزار در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند.

رئیس هیأت ورزش های روستایی و بازی های بومی و محلی شهرستان مرزی بندر آستارا در پایان از برگزاری بخش اسب های دخون سخن گفت و تصریح کرد: در این بخش معین پورامن با اسب سالارخان مقام اول را از آن خود کرد و آرمان محرومی با اسب باربرو در جایگاه دوم ایستاد و مجید دهری با اسب طوفان سوم شد.

به گزارش ایسنا، در پایان این رقابت از سوی کمیته برگزاری مسابقات به نفرات اول تا سوم هر بخش جوایز نقدی اهدا شد.

ایسنا