جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

برگزاری مراسم محوری حماسه 9 دی در بخش سردارجنگل فومن - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مراسم محوری حماسه 9 دی در بخش سردارجنگل فومن

شناسه : 64143901

بخشدار سردار جنگل فومن از برگزاری مراسم محوری حماسه 9 دی در این بخش خبر داد.

خبرگزاری فارس: برگزاری مراسم محوری حماسه 9 دی در بخش سردارجنگل فومن

به گزارش خبرگزاری فارس از فومن، حسین عظیمی‌نژاد عصر امروز در جلسه گرامیداشت حماسه 9 دی در فرمانداری این شهرستان به اهمیت حماسه 9 دی و گرامیداشت آن در تمام ایام اشاره کرد.

وی اظهار کرد: در 9 دی مردم ایران یک بار دیگر ثابت کردند که نه تنها در میدان‌های آشکار دشمنی‌های دشمنان جانانه از حریم ولایت دفاع می‌کنند بلکه در دوران فتنه و فضای غبارآلود نیز می‌توانند به درستی سره را از ناسره تشخیص دهند.

این مسئول ادامه داد: در این ایام با توجه به برگزاری مراسم‌های سوگواری در ماه صفر از روحانیون و وعظ فومن انتظار می‌رود تا ابعاد مختلف این حماسه بزرگ را برای مردم تبیین و تشریح کنند.

وی برنامه محوری بخش سردار جنگل را پنجم دی در مسجد بزرگ «کلرم» این منطقه ذکر کرد و یادآور شد: با هماهنگی دهیاران و شوراهای اسلامی پرده‌هایی در سطح روستاها در زمینه گرامیداشت حماسه 9 دی نصب می‌شود.

رئیس تبلیغات اسلامی فومن و شفت نیز در مراسم مذکور اظهار کرد: 9دی از جمله مواردی است که باید مورد پاسداشت قرار گیرد.

حجت‌الاسلام علیرضا ابراهیم‌زاده تصریح کرد: مردم گیلان در 8 دی یک روز جلوتر از ملت ایران برای دفاع از ارزش‌ها به میدان آمدند که مورد قدردانی مقام معظم رهبری نیز قرار گرفت.

وی افزود: حضور روسای اداره‌ها و مسئولان در نماز جمعه و تبیین ابعاد حماسه مهم 9 دی توسط امام جمعه فومن و شفت مورد انتظار است.

این مسئول از دهیاران خواست تا برنامه‌های خود را به ستاد گرامیداشت 9 دی در شهرستان‌های مذکور ارسال کنند.

فرمانده بسیج اداره‌های شهرستان فومن نیز در جلسه مذکور گفت: به مناسبت 9 دی یک برنامه محوری در نمازخانه سپاه شهرستان فومن با حضور روسای اداره‌ها و پاسداران و بسیجیان برگزار می‌شود.

فرهاد اسماعیل‌زاده به همکاری دهیاران و شوراهای اسلامی و هیئت امنای روستاها با پایگاه‌های مقاومت عنوان کرد و یادآور شد: انجام تبلیغات محیطی نیز مهم است.

خبرگزاری فارس