رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

برگزاری مراسم صبحگاه بسیج در صدا و سیمای مرکز گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مراسم صبحگاه بسیج در صدا و سیمای مرکز گیلان

شناسه : 194603416

برگزاری مراسم صبحگاه بسیج در صدا و سیمای مرکز گیلان

به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج مراسم صبحگاه بسیج صدا و سیمای مرکز گیلان با حضور سرهنگ بایرامی معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان در رسانه استانی برگزار شد.
در این مراسم که جمعی از کارمندان و مدیران صداوسیمای مرکزگیلان حضور داشتند، سرهنگ بایرامی با اشاره به وظایف بسیج ، ولایتمداری را از اساسی ترین وظایف یک بسیجی دانست و گفت : بسیج چند شاخصه مهم و اساسی دارد و این  شاخصه ها سرمایه اجتماعی ، اصالت ، پیوستگی و شخصیت اجتماعی را برای بسیج به ارمغان می آورند. وی افزود : براساس فرمایشات مقام معظم رهبر انقلاب آرامش و امنیتی که اکنون در جامعه و منطقه وجود دارد همه مدیون بسیج و اعضای آن است.
معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان هفته بسیج را فرصتی برای بررسی عملکرد این نهاد انقلابی دانست و اظهار داشت: تشکیل حلقه های صالحین می تواند زمینه فعالیت جوانان انقلابی ایران اسلامی را در عرصه های مختلف تقویت کند .
وی تصریح کرد : بسیج محدود به ساز و کار تشکیلاتی نیست ، یک فرهنگ و سازمانی دارای انعطاف بالا است و بسیجی در هر شرایط و موقعیتی ماموریت خود را انجام می دهد .
وی در پایان نقش بسیج رسانه را گسترش پیام و امید در جامعه عنوان کرد و گفت : بسیج خود یک رسانه است و « بسیج رسانه » بخش خصوصی آن است و همکاران ما در رسانه سربازان جنگ نرم هستند.
میر عبد العظیمی فرمانده بسیج صدا و سیمای مرکز گیلان نیز در این مراسم به تشریح فعالیتهای بسیج رسانه استانی در این هفته پرداخت .