رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۸

برگزاری مراسم جشن باشکوه سپاس از کارکنان صدا و سیمای استان گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مراسم جشن باشکوه سپاس از کارکنان صدا و سیمای استان گیلان

شناسه : 341997354

برگزاری مراسم جشن باشکوه سپاس از کارکنان صدا و سیمای استان گیلان

 به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گیلان : با فرا رسیدن میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا ( س ) و  ولادت رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)  ، مراسم جشن سپاس از کارکنان صدا و سیمای استان گیلان با حضور مدیرکل و کارکنان این مرکز به همراه خانواده های محترمشان در تالار راد شهرستان شفت برگزار شد . 
در ابتدای مراسم پس از پخش قرآن مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران ، مهندس ظهیری  مدیرکل صدا و سیمای مرکز  گیلان  ، ضمن عرض خیر مقدم به کلیه همکاران و میهمانان و تبریک ایام ولادت دخت نبی مکرم و یاد و خاطره بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران و شهداء گفت : ما باید همواره پاسدار و نگهبان ارزش های انقلاب و قدردان ایثارگری های شهداء باشیم تا بتوانیم گوشه ای از رشادت های  آنان را پاس بداریم . مهندس ظهیری  در ادامه ،  امنیت و آسایش امروز را مرهون خون شهدایی دانست که با جانفشانی  خود امنیت را برای ما رقم زدند . 
مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان در پایان سخنان خود  ، از زحمات صادقانه مدیران و  همکاران  رسانه استانی که با فکر و اندیشه ،  صداقت و تعهد  ، در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در سال " اقتصاد مقاومتی ؛ اقدام و عمل " حائز کسب افتخارات بسیاری در جشنواره های ملی و بین الملی شده اند ،  بعنوان سرمایه های ارزشمند رسانه استانی  تشکر و قدردانی نمودند  . 
گفتنی است ؛ که مراسم جشن با شکوه  سپاس با حضور حدود 1500 نفر از کارکنان مرکز به همراه خانواده های محترم ،  با برنامه های فرهنگی و هنری جذاب و متنوعی که توسط هنرمندان استان اجرا شد و گرفتن عکس یادگاری دسته جمعی همکاران با مدیرکل و ایجاد لحظاتی خوش و به یاد ماندنی  به پایان رسید .