جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

برگزاری مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسیج صدا و سیمای گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسیج صدا و سیمای گیلان

شناسه : 209018904

برگزاری مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسیج صدا و سیمای گیلان

مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسیج صدا و سیمای گیلان با حضور سردار عبدالله پور فرمانده سپاه قدس گیلان در مسجد النور رسانه استانی برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گیلان ، سردار عبدالله پور با اشاره به بیانات امام راحل گفت: به فرموده امام خمینی (ره) انقلاب ایجاد شد که بیداری اسلامی رخ دهد  و منجر شود به انقلاب حضرت حجت (عج) و مسوولین اگر نسبت به بسیج غفلت کنند به عذاب الهی دچار خواهند شد .
فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه صدا و سیما مهمترین رسانه در عرصه جنگ نرم است افزود : بسیج کلید طلایی حل مشکلات کشور است و ما در ساخت محتوی تفکر بسیجی دچار مشکلیم و برای تحقق این هدف به هنر نیازمندیم و این کار صدا و سیما است وی ادامه داد : تفکر بسیجی نگاه اصلی انقلاب است ،صدا و سیما در حوزه بسیج می تواند فرهنگ بسیجی را غالب کند .
سردار عبدالله پور اظهار داشت : بسیج هنر خاصی دارد چون سازماندهی شده است قدرتش بالا است و به دلیل قدرت بالای بسیج دشمن نتوانسته وارد کشور شود. وی تصریح کرد: اولین بسیجی عالم امیر المومنین است که همه چیز خود را فدای اسلام کرد ما نیز به پیروی از امیرالمومنین(ع) و مقام معظم رهبری باید دست به دست هم دهیم که انقلاب ما حفظ شود .
دکتر طلوعی مدیر کل صدا و سیمای گیلان نیز با ذکر خاطره ای از حضور خویش در عملیات کربلای 5 و نفوذ دشمن در فضای مه آلود صبحگاهی آن زمان گفت: با مه آلود شدن هوا فرصت نفوذ دشمن نیز فراهم می شود و وظیفه ما به عنوان رسانه این است که در شرایط امروز نظام  و در این فضای مه آلود جنگ نرم دیده بان انقلاب فرهنگی و نظام باشیم و اگر بسیج رسانه با دیده بانی فرهنگی نظام رویکردش به سمت اهداف اصلی نرود از اصلش انحراف پیدا می کند .
وی افزود : صدا و سیما وظیفه اش تولید است و نظام ارزشی صدا و سیما با آنتن تعریف می شود و هرچه به تولید و آنتن در قالب صدا و تصویر نزدیک شود ما نیز به هدف نزدیک تر خواهیم شد.
دکتر طلوعی با اشاره به اینکه بسیج باید به پاتوقی برای برنامه سازان تبدیل شود اظهار داشت : باید با  تفکر بسیجی وارد میدان شوید و اگر برنامه سازان در این زمینه ورود نکنند ما ضرر کرده ایم و باید برای ترویج تفکر خود درگیر شویم و ساختارمند باشیم تا بتوانیم صدا و سیمای گیلان را پایلوتی برای صدا و سیمای کشور معرفی کنیم.
در پایان جلسه از زحمات میر عبدالعظیمی که 15 سال به عنوان فرمانده بسیج صدا و سیمای مرکز گیلان خدمت نمودند تشکر و قدردانی به عمل آمد و دکتر طلوعی مدیرکل صدا و سیمای گیلان به عنوان فرمانده سازمان بسیج صدا و سیمای سپاه قدس گیلان معرفی شد.