رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست صداوسیمای گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیر حراست صداوسیمای گیلان

شناسه : 64444198

با حضور قائم مقام حراست سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، مراسم تودیع حسین محمودی مدیر قبلی و معارفه علی باقری مدیر جدید حراست صداوسیمای مرکز گیلان برگزار شد.

در این مراسم كه با حضور مدیر حراست کل استان و جمعی از کارکنان و معاونان صداوسیمای گیلان برگزار شد، ابتدا محسن نصرپور مدیرکل صداوسیمای مرکزگیلان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس در بخشی از سخنان خود به نقش و جایگاه حراست در جامعه ما اشاره کرد و گفت: ﺣﺮاﺳﺖ ﭘﺸﺘﻮاﻧﻪ اي ﻣﺤﻜﻢ ﺑﺮاي ﺳﻼﻣﺖ ﺟﺎﻣﻌﻪ اداري است، وی افزود: وظيفه نيروي انساني، رسيدن به اهداف سازماني است ولي وظيفه حراست ها حفظ سلامت نيروي انساني است.

مدیرکل صدا و سیمای گیلان با بیان اینکه: مهندسی پیام ازسوی مقام معظم رهبری به صدا و سیما واگذار شده است گفت: دشمن با تمام توان و تخصص وارد عرصه نظام شده است و در دهه چهارم انقلاب ظهور آسیب های اجتماعی در جامعه و شبهاتی که دشمن درجامعه بویژه در نسل جوان و دانشگاه ها ایجاد می کند وظیفه ما را حساس تر کرده است، وی تاکیدکرد: باید تلاش بیشتری شود تا با برنامه های بصیرت افزا مقدمات امنیتی را برای سایر سازمانها و نهادها نیز ایجادکنیم. نصرپور در ادامه با بیان اینكه این مراسم به مناسبت تودیع یك برادر بزرگوار، زحمتكش و صادق برگزار شده است، گفت: آقای محمودی یكی از مدیران نمونه و ارزشی است كه همه ی وقت، استعداد و تلاش خود را در صداوسیما از فتنه سال 88 تا انتخابات امسال صرف كرده است. برای ایشان آرزوی سعادت و سلامتی و برای مدیر جدید حراست آرزوی موفقیت می كنم.

در ادامه ظهیری مدیرحراست کل استان گیلان نیز ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس به سبک زندگی اسلامی و تاثیرگذاری صداوسیما در این حوزه و به فرمایش مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: امروز تاریخ جهان و تاریخ بشریت برسر یک پیچ بزرگ است و بحث پیچ تاریخی یک موضوع فرهنگی است که در طول تاریخ چندین بار اتفاق افتاده است. وی گفت استکبار دنبال این است که سبک زندگی لیبرال را ترویج دهد و این سبک زندگی نقطه مقابل سبک زندگی اسلامی است که اگر بخواهیم زندگی اسلامی ترویج شود، درست مقابل استکبار قرارخواهیم گرفت که این موضوع به نقش صداوسیما برمی گردد.

اسماعیلی قائم مقام رئیس حراست سازمان صداو سیمای جمهوری اسلامی ایران نیز به ویژگی ها و خصوصیات امنیت در جامعه و علی الخصوص رسانه پرداخت و گفت: ایجاد فضای امن وظیفه حراست است و اگر فضای امن وجود نداشته باشد خلاقیتی نیز صورت نخواهد گرفت. وی افزود: ما دلسوزان مردم هستیم و با شادی آنها شاد وبا غم آنها غمگین می شویم. وی ضمن تقدیر از مدیر حراست قبلی مرکز گیلان، انتصاب مدیر جدید حراست مرکز را تبریک گفت و افزود: امیدواریم با تعامل وی با مرکز و استان بتوانیم فضای خوبی برای مجموعه داشته باشیم.

در پایان این مراسم حكم انتصاب علی باقری به عنوان مدیر حراست صداوسیمای مرکز گیلان و لوح تقدیر از حسین محمودی، صادره از سوی محسن نصرپور مدیرکل صداوسیمای گیلان، به ایشان اهداء شد.