سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری جشن سپاس از کارکنان صدا و سیمای مرکز گیلان در مجتمع آموزشی و فرهنگی زیباکنار - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری جشن سپاس از کارکنان صدا و سیمای مرکز گیلان در مجتمع آموزشی و فرهنگی زیباکنار

شناسه : 354654306

برگزاری جشن سپاس از کارکنان  صدا و سیمای مرکز گیلان در مجتمع آموزشی و فرهنگی زیباکنار
با فرا رسیدن میلاد کریم اهل بیت ،امام حسن مجتبی (ع) ، جشن سپاس از کارکنان صدا و سیمای مرکز گیلان با حضور مدیرکل صدا و سیما ، استاندار،نمایندگان  و کارکنان رسانه استانی مرکز گیلان در مجتمع آموزشی فرهنگی زیبا کنار برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز گیلان ، مهندس ظهیری مدیرکل صدا و سیمای گیلان  در این مراسم ضمن عرض تبریک ولادت امام حسن مجتبی (ع)  و تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان این مرکز ، با اشاره به اینکه صدا و سیما ی جمهوری اسلامی ایران تنها رسانه اخلاق محور و مفید برای جامعه است گفت : طبق فرموده حضرت امام (ره) صدا و سیما یک دانشگاه است و همه باید تلاش کنیم که رسانه را به شکل یک دانشگاه حقیقی سوق دهیم. وی استفاده از هنر را بهترین وسیله برای انتقال پیام عنوان کرد و افزود : شاکریم که به همت هنرمندان و کارکنان این مرکز با بیش از 75 درصد رضایت مخاطبین در بین مردم گیلان جز پر مخاطب ترین رسانه قرار بگیریم و این نشانه به ثمر نشستن تلاشها ی همکاران است . 
دکتر سالاری استاندار گیلان در این مراسم ضمن تقدیر از تلاشگران اثر گذار صدا و سیما و رضایت استان از مجموعه صدا و سیمای مرکز گیلان  به دو نقش وحدت و امید آفرینی به عنوان مهمترین وظیفه رسانه ملی و استانی اشاره کرد و گفت: وحدت نیاز مبرم جامعه است هرچه تحرکات و تهدید های خارج از مرزها افزایش می یابد نیاز به وحدت بین مردم ضروری احساس می شود و بخشهای مختلف حاکمیت باید دست به دست هم دهند که وحدت و انسجام درونی بیشتر شود که صدا و سیما نقش اصلی در وحدت آفرینی دارد. وی افزود: یاس و ناامیدی در دین مبین اسلام گناه و اولین علت عدم موفقیت یک جامعه محسوب می شود و صدا و سیما نقش مهمی در امید آفرینی و ترقی و پیشرفت جامعه دارد .
کوچکی نژاد  رئیس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از کارکنان رسانه استانی صدا و سیمای گیلان گفت: صدا و سیما در این مقطع زمانی کاری بسیار سخت و ظریف دارد و سربازان خط مقدم جنگ نرم به شمار می آیند و باید ازآن حمایت کرد و دلخوش نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی نیز از زحمات و تلاشهای مجموعه صدا و سیمای استان قدردانی کرد و با اشاره به تحریمهای فعلی نقش صدا و سیما را در ایجاد جامعه ای با نشاط و شاد ، مهم خواند و با ابراز رضایت از فعالیتهای صدا و سیمای گیلان بر اهمیت برنامه سازی با موضوع امید آفرینی در شبکه های محلی به ویژه شبکه باران که مخاطب بسیار دارد و فیلمها و سریالهای فاخر بسیاری داشته تاکید کرد .
گفتنی است مراسم باشکوه جشن سپاس از کارکنان صدا و سیمای مرکز گیلان با حضور بیش از 1700 نفر از کارکنان مرکز و خانواده هایشان با برنامه های فرهنگی و هنری جذاب و متنوع توسط هنرمندان استانی و بدون صرف هزینه از اعتبارات صدا و سیما برگزار شد .