جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

برگزاری جشن انقلاب و افتتاح 7 طرح رسانه ملی در گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری جشن انقلاب و افتتاح 7 طرح رسانه ملی در گیلان

شناسه : 340619797

برگزاری جشن انقلاب و افتتاح 7 طرح رسانه ملی در گیلان

در ایام الله دهه فجر و همزمان با فرارسیدن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در مراسم جشنی 7طرح رسانه ملی در گیلان به بهره برداری رسید.
در جشن انقلاب که  با حضور استاندار ، تعدادی از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی،جمعی از مسوولان محلی و معاونان، مدیران و کارکنان صدا و سیمای مرکز گیلان به همراه خانواده هایشان برگزار شد از رادیو نما،صفحه خبرگزاری صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در گیلان،کانالهای مجازی صدا،سیما،خبر،موسیقی و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز استان به بهره برداری رسید. راههای گسترش ارتباط مخاطبان با رادیو و دستیابی مخاطبان به برنامه های رادیو گیلان بر روی یکی از شبکه های تلویزیون با تصاویری از گیلان ، اطلاع رسانی خبرها، تماشاو دانلود برنامه های دلخواه از مزایای راه اندازی رادیو نما،صفحه خبرگزاری صدا و سیمای گیلان و کانالهای مجازی ،صدا،سیما،خبر،موسیقی و روابط عمومی رسانه استانی می باشد.
محمد علی نجفی استاندار گیلان در مراسم افتتاح طرحهای رسانه ای  رسانه ملی را پل ارتباطی بین مردم و مسوولان معرفی کرد و گفت:راه اندازی فضای مجازی امکان ارتباط بیشتر مسوولان نظام را با مردم فراهم می کند.
دکتر اسدالله عباسی رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی نیز صدا و سیمای مرکز گیلان را از مراکز موفق در کشور دانست و خاطر نشان کرد : مشکلات فراوان گیلان،زیر زیبایی های آن پنهان شده که این امر وظیفه برنامه سازان این رسانه را برای بیان و پیگیری مشکلات بیشتر می کند .
وحید کمالی مدیرکل صدای استانها ی رسانه ملی نیز با بیان اینکه در قرن حاضر ملتی برنده است که دانش را در عرصه های مختلف افزایش دهد گفت: صدا و سیما بیشترین نقش را در افزایش دانش رسانه ای و اطلاع رسانی دارد.
حسن ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان هم دسترسی آسان مردم را به برنامه های رسانه استانی در هر ساعت از شبانه روز از مزایای راه اندازی فضای مجازی و سایتهای خبری اینترنتی اعلام و اظهار داشت: فضای مجازی این امکان را برای مخاطبان فراهم می کند تا مطالب،عکس و تصاویر خود را در اختیار رسانه استانی قرار دهند.
در پایان این مراسم از 60 نفر از برگزیدگان جشنواره های بین المللی و ملی رسانه استانی و سیزدهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم با اهدای جوایزی قدردانی شد.