سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

برگزاری آیین تجلیل از خبرنگاران صدا و سیمای مرکز گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری آیین تجلیل از خبرنگاران صدا و سیمای مرکز گیلان

شناسه : 346204428

برگزاری آیین تجلیل از خبرنگاران صدا و سیمای مرکز گیلان

همزمان با هفدهم مرداد و روز خبرنگار آیین تجلیل از خبرنگاران و فعالان عرصه ی اطلاع رسانی صدا و سیمای مرکز گیلان برگزار شد .
در این مراسم که با حضور استاندار ، مدیرکل رسانه استانی ، مدیران کل استان ، مدیران و معاونین و کارکنان صدا و سیمای مرکز گیلان برگزار شد ، دکتر نجفی استاندار گیلان با گرامیداشت یاد شهدای عرصه ی خبر و اشاره به منویات مقام معظم رهبری گفت : خبرنگاران باید با بیان حقایق بر حفظ وحدت در جامعه کوشا باشند . وی با تاکید بر استقلال اندیشه در حرفه ی خبرنگاری و نقش تاثیر گذار صدا و سیما در موقعیت های  حساس از قبیل انتخابات ،  افزود : بخش خبری صدا و سیمای مرکز گیلان یک مرکز آموزش است و باید با ایجاد نشاط و پویایی که از مهمترین اهداف دولت است در توسعه استان ، با همراهی و نقد منصفانه به دولت یاری رساند .
مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با اشاره به اینکه ، معاونت خبر رسانه استانی با 75درصد بیننده موفق ترین مرکز در بین مراکز استانها است ، گفت : حرفه ی خبرنگاری از دشوارترین مشاغل جامعه است و خبرنگاران زبان گویا و مدافع حقوق مردم هستند که برای آگاهی رسانی به موقع اخبار و گزارشها نیازمند همکاری و مساعدت دستگاه های اجرایی استان می باشند .
حسن ظهیری ضمن تاکید بر نقش فضای مجازی در سرعت ارسال اخبار ، توسعه ی فضای مجازی را افقی جدید پیش روی رسانه ملی دانست و با اشاره به تعاملی بودن آن حضور خبر مرکز گیلان را در این فضا اتفاقی مثبت ارزیابی کرد .
رضا پور معاون خبر صدا و سیمای گیلان نیز با اشاره به نقش خبر در توسعه استان گفت : خبر مرکز گیلان سعی دارد با اطلاع رسانی هدفمند ، بیان پیشرفتها و نقد منصفانه به مسوولین برای رسیدن به توسعه متناسب با شان استان یاری رساند .