جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

برپایی مراسم بزرگداشت آیت ا... رفسنجانی در گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

برپایی مراسم بزرگداشت آیت ا... رفسنجانی در گیلان

شناسه : 339427090

برپایی مراسم بزرگداشت آیت ا... رفسنجانی در گیلان

مراسم گرامیداشت آیت ا... هاشمی رفسنجانی امروز در چند شهر گیلان برگزار شد.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مراسم گرامیداشت یار دیرین امام و رهبری امروز در رشت برگزار شد.
در این مراسم که در استانداری گیلان برگزار شد ، رییس ستاد اقامه نماز استان گفت : آیت ا... هاشمی رفسنجانی در راه اعتلای اسلام و انقلاب از هیچ کوششی دریغ نکرد و در این راه سختی های زیادی تحمل کرد.
حجت الاسلام والمسلمین ابوطالب حجازی با بیان اینکه تاریخ ایران اسلامی مملو از مبارزان انقلابی همچون هاشمی رفسنجانی است افزود : بزرگداشت علما و فرهیختگان وظیفه همه به ویژه مسئولان است.
در لاهیجان هم امروز مراسم گرامیداشت آیت ا... هاشمی رفسنجانی برگزار شد.
در این مراسم که در مسجد جامع لاهیجان برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین عبدا... زاده امام جمعه این شهر گفت : حضور گسترده مردم در مراسم تشییع و خاکسپاری آیت ا... هاشمی رفسنجانی نشانه قدرشناسی مردم انقلابی و ولایت مدار ایران از مجاهدت های علما و بزرگان نظام است.
حجت الاسلام والمسلمین صدیقی در مراسم بزرگداشت یار دیرین امام و رهبری که در مسجد جامع تالش برگزار شد گفت : مراسم تشییع و خاکسپاری آیت ا... هاشمی رفسنجانی نماد وحدت مسئولان و مردم بود.
اهل تشییع و تسنن اسالم تالش هم امروز برای بزرگداشت آیت ا... هاشمی رفسنجانی مراسم گرفت.
حجت الاسلام و المسلمین پورمحمد یکی از روحانیان منطقه در این مراسم گفت : این مجاهد نستوه تا آخرین روز زندگی اش برای نظام خدمت کرد.
در دانشکده تربیت دبیر فنی و حرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا هم برای بزرگداشت آیت ا... هاشمی رفسنجانی مراسم گرفته شد.
حجت الاسلام والمسلمین صدیقی امام جمعه صومعه سرا در این مراسم گفت : خدمات این مبارز انقلابی به اسلام ، انقلاب و نظام بر کسی پوشیده نیست.
منبع : خبر گیلان