رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

برنامه های فرهنگی با هدف ترویج فرهنگ مطالعه در لنگرود - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه های فرهنگی با هدف ترویج فرهنگ مطالعه در لنگرود

شناسه : 311631785

برنامه های فرهنگی با هدف ترویج فرهنگ مطالعه در لنگرود

۱۵برنامه فرهنگی با هدف ترویج فرهنگ مطالعه در لنگرود برگزار می شود.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی لنگرود با اشاره به هفته کتاب و کتابخوانی از برگزاری ۱۵ برنامه فرهنگی برای ترویج فرهنگ مطالعه در این شهرستان خبر داد.
فاطمه اسماعیل‌پور گفت : هفته کتاب فرصتی برای نهادینه کردن فرهنگ کتاب‌خوانی در جامعه و ترغیب خانواده‌ها برای مطالعه مفید محسوب می شود.
وی با اشاره به فعالیت 4 کتابخانه علامه طباطبایی شلمان، امام علی (ع) اطاقور، حضرت زهرا (س) کومله و کتابخانه مرکزی شمس گیلانی در شهرستان و حضور دو هزار و ۸۵۴ عضو فعال، افزود: در حال حاضر ۴۸ هزار و ۸۹۴ نسخه کتاب در کتابخانه‌های شهرستان موجود است.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی لنگرود از اجرای بیش از ۱۵ برنامه فرهنگی با هدف ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در لنگرود خبر داد و گفت : دیدار با خانواده شهدای مدافع حرم، برگزاری مسابقات کتاب‌خوانی، نشست‌های کتاب‌خوان، اهدای کتاب از سوی خیرین به کتابخانه‌ها، تدارک بازارچه خیریه کتاب با همکاری ادارات ارشاد و شهرداری و نواختن زنگ کتاب در یکی از مدارس شهرستان از جمله برنامه‌های هفته کتاب و کتاب‌خوانی است.
فاطمه اسماعیل‌پور بابیان اینکه نمایشگاه و فروشگاه کتاب و محصولات فرهنگی در کتابخانه مرکزی لنگرود و محوطه شهرداری با ۳۰ تا ۳۵ درصد تخفیف در طول هفته کتاب دایر است، اظهار کرد: در طول هفته کتاب، کتاب‌خوانی و کتابدار، ثبت‌نام رایگان از مراجعان حضوری انجام می‌شود.
 
منبع : خبر گیلان