حمایت از کالای ایرانی | دوشنبه، ۷ خرداد ۱۳۹۷

برنامه رادیویی شهر ما ویژه انتخابات - نمایش محتوای خبر

 

 

برنامه رادیویی شهر ما ویژه انتخابات

شناسه : 343974117

برنامه رادیویی شهر ما ویژه انتخابات

 شهرما عنوان برنامه ای رادیویی است که در صدای مرکز گیلان تهیه و پخش می شود .
برنامه رادیویی « شهرما » ، به بررسی و بیان مسائل و مشکلات شهری مردم می پردازد و با انتخاب موضوع، پیگیری و بیان مشکلات و پرسش از کارشناس سعی دارد آگاهی و پیگیری لازم را جهت حل موضوع مورد نظر انجام دهد. این برنامه در ایام انتخابات به مسائل انتخابات و موضوعات مربوط به آن می پردازد و با برقراری  ارتباط با فرمانداران شهرهای استان تمهیدات لازم انجام گرفته برای برگزاری انتخابات و روند تبلیغات در برنامه به سمع و نظر مخاطبان می رسد. تهیه گزارش در رابطه با حضور مردم در انتخابات و نقش جوانان در توسعه همه جانبه نظام ، موسیقی های انتخاباتی ،بسته های صوتی و سخنرانی امام و رهبری، پیامکها، پیامهای مردمی در رابطه با مشکلات مردمی و موضوعات انتخابات از بخشهای مختلف این برنامه در ایام انتخابات می باشد.
مخاطبان رادیو گیلان می توانند این برنامه را  هر روز از ساعت 9:15 به مدت 45 دقیقه از رادیو گیلان به طور زنده دنبال نمایند.
عوامل برنامه :
تهیه کننده : فرهاد بیانی فر، حسین صدیقی، محمدرضا درودی / گویندگان : سید احمد قدسی، زهرا سلیمانی ، اذر پور مساح / نویسنده: محمد نبی نوروزی/ گزارشگران : فاطمه صارمیريا، سیده مریم ثابت، محمد نبی نوروزی