سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۳ فروردین ۱۴۰۰

برطرف شدن مشکلات سرمایه‌گذاری به توسعه گیلان کمک می‌کند - نمایش محتوای خبر

 

 

برطرف شدن مشکلات سرمایه‌گذاری به توسعه گیلان کمک می‌کند

شناسه : 63934541

رئیس اتاق بازرگانی‌، صنایع و معادن و کشاورزی گیلان با تاکید بر حفظ سرمایه‌گذاری‌های موجود در استان گفت: برطرف شدن مشکلات سرمایه‌گذاری به توسعه گیلان کمک می‌کند.

 

خبرگزاری فارس: برطرف شدن مشکلات سرمایه‌گذاری به توسعه گیلان کمک می‌کند

هادی تیزهوش تابان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اهمیت سرمایه‌گذاری و حفظ آن در گیلان اظهار کرد: با توجه به شرایط گیلان، امنیت سرمایه‌گذاری باید در استان انجام شود.

وی به اجرایی شدن اصل 44 قانون اساسی را مورد تأکید قرار داد و افزود: همه وظیفه داریم برای پیشبرد اهداف این قانون از تمام امکانات استفاده کنیم اگر چه محدودیت‌هایی وجود دارد.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی گیلان برطرف شدن مشکلات سرمایه‌گذاری را کمک به توسعه این استان دانست و تصریح کرد: گیلان شرایط لازم برای سرمایه‌گذاری را دارد که توجه به آن می‌تواند این استان را در مسیر توسعه قرار دهد.

وی از پیگیری ایجاد کانون حمایت از بیماران هموفیلی توسط اعضای اتاق بازرگانی استان خبر داد و یادآور شد: این پروژه به صورت جدی پیگیری می‌شود تا به سرانجام برسد.

تیزهوش‌تابان نقش اتاق بازرگانی به عنوان نماینده بخش‌خصوصی را در توسعه فعالیت‌های اقتصادی گیلان در عرصه‌های مختلف بازرگانی تولیدی و ... بسیار تاثیرگذار دانست.

فارس