جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

برطرف شدن تحریم‌های ظالمانه مهم‌ترین طرح دولت بود - نمایش محتوای خبر

 

 

برطرف شدن تحریم‌های ظالمانه مهم‌ترین طرح دولت بود

شناسه : 151014933

برطرف شدن تحریم‌های ظالمانه مهم‌ترین طرح دولت بود

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمدباقر نوبخت امشب در مراسم ضیافت افطاری غلامعلی جعفرزاده نماینده مردم رشت در مجلس در تالار گلستان جاده رشت‌‌ ـ فومن با قدردانی از این نماینده اظهار کرد: دولت و هیئت وزیران به رشادت جعفرزاده افتخار می‌کنند.خبرگزاری فارس: برطرف شدن تحریم‌های ظالمانه مهم‌ترین طرح دولت بود
وی با تبریک جمع‌بندی هسته‌ای افزود: هیچ طرحی برای دولت از این مهم‌تر وجود نداشت که تحریم‌های ظالمانه و غیرانسانی را برطرف کند.
سخنگوی دولت گفت: در راستای توسعه اقتصادی کشور مشکلاتی وجود داشت که باید برطرف می‌شد و دولت نیز باید طرحی ارائه می‌کرد که رشد منفی اقتصادی را به مثبت تبدیل کند و تورم را تقلیل دهد و فضایی آرام برای تیم مذاکره‌کننده ایجاد کند تا تیم مذاکره‌کننده بتواند از موضع قوی‌تری عمل کند.
وی با اشاره به استیضاح چند نفر از وزرای دولت، تصریح کرد: برای دولت مهم بود که از وزرای خود در چنین شرایطی دفاع کند.
نوبخت به گیلانی بودن خود افتخار کرد و افزود: اگر دیروز به نمایندگی مردم گیلان در قوه مقننه خدمت می‌کردم امروز خدمت‌گزار مردم در قوه مجریه هستم.
به گزارش فارس، مراسم جشن و سرور و شادی همراه با افطار با حضور خواننده بومی و سنتی گیلان «ناصر وحدتی» و جمع بسیار زیادی از مردم و مسئولان به میزبانی جعفرزاده در تالار گلستان برگزار شد.