رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

برخورد مستمر پلیس با رانندگان حادثه‌ساز در گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

برخورد مستمر پلیس با رانندگان حادثه‌ساز در گیلان

شناسه : 63969936

 

معاون اجتماعی پلیس گیلان از برخورد مستمر با رانندگان پرخطر و حادثه‌ساز در این استان خبر داد.

خبرگزاری فارس: برخورد مستمر پلیس با رانندگان حادثه‌ساز در گیلان

محمدرضا جعفری‌خیرخواه در گفت‌وگو با فارس در رشت با تبریک فرا رسیدن ایام نوروز و تسلیت ایام فاطمیه اقدام‌های پلیس برای رفاه، آسایش و امنیت خاطر مردم و مسافران نوروزی را تشریح کرد.

وی با بیان اینکه امنیت مطلوبی در گیلان برای مردم و مسافران نوروزی فراهم شده است، افزود: پلیس با فعال‌سازی قرارگاه نوروزی به صورت لحظه‌ای تمام اتفاق‌ها در سطح استان را رصد می‌کند.

معاون اجتماعی پلیس گیلان با اشاره به اینکه هماهنگی لازم با ستاد تسهیلات سفر درباره اسکان تمرکزی مسافران در استان صورت گرفته است، یادآور شد: پلیس در طول تعطیلات نیز بر نحوه ارائه خدمات و رعایت قوانین صنفی توسط هتل‌دارها، مسافرخانه‌ها، اماکن زیارتی و مسافرتی و پارک‌ها نظارت می‌کند و رفتار صنوف را در زیر ذره‌بین خود دارد.

وی فعال‌سازی بیش از یک‌هزار واحد گشتی خودرویی و پیاده پلیس را از جمله اقدام‌ها برشمرد و خاطرنشان کرد: با توجه به ترافیک سنگین محورهای ورودی استان، پلیس در تمام محورها و سطح شهر حضور دارد و با هرگونه بی‌نظمی که موجب سلب آسایش مردم شود برخورد می‌کند.

جعفری‌خیرخواه برخورد مستمر با رانندگان پرخطر و حادثه‌ساز را از اولویت‌های اصلی پلیس ذکر کرد و یادآور شد: پلیس در صورت مشاهده تخلفات حادثه‌ساز برابر قانون با راننده خاطی برخورد می‌کند.

وی ضبط گواهینامه راننده خودروی متخلف را از دیگر اقدام‌ها ذکر کرد و متذکر شد: خودروی راننده متخلف تا پایان تعطیلات به پارکینگ انتقال داده می‌شود.

منبع: فارس