رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

برتری داماش گیلان برابر پاس همدان - نمایش محتوای خبر

 

 

برتری داماش گیلان برابر پاس همدان

شناسه : 166109776

برتری داماش گیلان برابر پاس همدان

 رشت - ایرنا - در ادامه رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان ، تیم داماش گیلان برابر پاس همدان به برتری رسید .

به گزارش خبرنگار ایرنا در این دیدار که عصر یکشنبه برگزار شد ، تیم فوتبال داماش گیلان موفق شد با نتیجه یک بر صفر برابر پاس همدان به برتری دست یابد.
این مسابقه ، از هفته دوم رقابت های لیگ دسته اول کشور ، در ورزشگاه شهید عضدی شهرستان رشت و در حضور حدود یک هزار تماشاگر برگزار شد .
در جریان این دیدار ، دو تیم در نیمه اول یک بازی متعادل را از خود به نمایش گذاشتند و فرصت گلزنی پیدا نکردند اما در نیمه دوم، هر دو تیم یک بازی هجومی را به نمایش گذاشتند .
در دقیقه 75 این مسابقه ، تیم فوتبال داماش گیلان به گل برتری دست یافت و محمد طالبی بازیکن این تیم موفق شد از فاصله حدود 20 متری با یک ضربه فنی و دقیق، گل سه امتیازی تیمش را به ثمر برساند .
قضاوت این دیدار را سعید رحیمی مقدم با کمک های ایوب غلامزاده و صابر خویی به عهده داشتند که در جریان این دیدار ، حمید خدابندلو ، مهیار نوری ، میلاد قربانزاده ، محمد طالبی و حافظ یعقوبی از تیم داماش گیلان و وحید جلالی نیا از تیم پاس همدان کارت زرد دریافت کردند .
همچنین جهانگیر عسگری بازیکن تیم فوتبال پاس همدان در دقیقه 77 به دلیل اعتراض مکرر ، با کارت قرمز داور مواجه شد و از زمین بازی اخراج شد.
در هفته اول این رقابت ها نیز تیم فوتبال داماش گیلان با شکست و تیم پاس همدان با نتیجه مساوی بازی خود را به اتمام رسانده بودند.
در رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشو جام آزادگان ، 20 تیم حضور دارند که در یک گروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند .