سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

برترین های رقابت های کشتی گیله مردی در رودسر معرفی شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

برترین های رقابت های کشتی گیله مردی در رودسر معرفی شدند

شناسه : 64103308

رودسر – خبرگزاری مهر: رئیس اداره ورزش و جوانان رودسر از معرفی برترین های مسابقه کشتی گیله مردی جام رمضان با عنوان یادواره شهدای ورزشکار در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، کاوه قدسی پیش از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران افزود: این دوره از مسابقات به مدت یک ماه در ساحل رودسر با حضور پهلوانان کشتی گیله مردی از غرب مازندران و شرق گیلان برگزار شد که شب گذشته با معرفی نفرات برتر در دو رده سبک وزن و سنگین وزن به پایان رسید.

وی اظهارداشت: در سبک وزن عبدالله نبی زاده از لنگرود، سعید رمضانی و نادر احمدی هر دو از رحیم آباد رودسر به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

رئیس اداره ورزش و جوانان رودسر گفت: در سنگین وزن نیز سعید علیزاده از رحیم آباد رودسر، مجتبی روشن بخش از قاسم آباد چابکسر و حسین بینا از واجارگاه به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

وی افزود: به نفرات اول تا سوم هر وزن جوائز نقدی و لوح تقدیر اهدا شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در شب پایانی این دوره از مسابقات، محمد بابایی مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، عیسی مهدوی مدیر کل امور روستایی و عشایری  استانداری، رئیس هیئت ورزش های سنتی بومی و محلی گیلان و جمعی از مسئولان محلی و علاقه مندان به ورزش به ویژه کشتی گیله مردی حضور داشتند.

 

خبرگزاری مهر