جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

برای آنکه کمدهایی مرتب داشته باشید - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برای آنکه کمدهایی مرتب داشته باشید

برای آنکه کمدهایی مرتب داشته باشید


کمد های شلوغ یکی از مشکلات خانم های خانه دار است. مساله این است که در دسترس بودن لباس ها، لوازم شخصی، کیف و کفش در اتاق خواب و نوع چیدمان آنها یکی از بزرگ ترین دغدغه خانم های خانه دار است. آنچه می خوانید ساده ترین و کاربردی ترین نکاتی است که با کمک آن می توانید به کمد لباس هایتان سامان ببخشید.
۱ شما باید از هر فضای خالی به نحو احسن استفاده کنید. بنابراین در اتاق خواب فضای خالی زیر تخت بهترین محیط برای نگهداری برخی از وسایل، لباس ها و ملحفه هاست. تنها کافی است با کمک سبدها، کشوها یا جعبه های چوبی کوچک فضایی مناسب و امن برای این وسایل زیر تخت در نظر گرفت.
۲ برای جمع کردن لباس ها و ملحفه های کثیف و استفاده شده، بهترین کار آویزان کردن کیسه ای پارچه ای پشت در اتاق خواب است تا لباس های پوشیده شده را درون آن گذاشته و هر هفته آنها را برای شست وشو جمع آوری کنیم.
۳ بهترین راه برای نظم بخشیدن به کمد لباس ها استفاده از یک جعبه مشبک است که هر یک از دستمال ها یا تی شرت ها را تا کرده و مرتب درون یکی از شبکه های آن قرار دهید. به این ترتیب پیراهن ها یا کراوات ها چروک نمی شوند و دسترسی به آنها نیز آسان تر می شود.
۴ پشت در اتاق خواب از گیره های S مانند برای آویزان کردن کلاه و چترهای مردانه، زنانه و کودکانه ای که در خانه دارید، استفاده کنید.
۵ اگر در خانه پارچه های قدیمی و بدون استفاده دارید از آنها برای دوختن کیف های پارچه ای و از این کیف ها برای تمیز نگه داشتن کفش ها و کیف های دستی خود استفاده کنید.
۶ اگر در اتاق تان آرشیوی از روزنامه یا مجله های مختلف دارید و آنها را در جامجله ای نمی گذارید برای هر یک از آنها فولدر یا پوشه ای تهیه کنید و آنها را باسلیقه در قفسه ها قرار دهید.


روزنامه شرق