رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

با شبکه باران به نماز آدینه برویم - نمایش محتوای خبر

 

 

با شبکه باران به نماز آدینه برویم

شناسه : 231795734

با شبکه باران به نماز آدینه برویم

با شبکه باران به نماز آدینه برویم

با توجه به اهمیت برگزاری نماز جمعه در استان و انعکاس هر چه با شکوه تر این فریضه سیاسی عبادی ، سیمای مرکز گیلان بر این شد ، برنامه نماز آدینه در شهر رشت را به روی آنتن ببرد .
پخش مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه مرکز استان در هر جمعه بیان کننده نمایش حضور مردم در عرصه های اجتماعی می باشد و موجب تشویق به حضور هر چه با شکوه تر ،  شنیدن خطبه ها توسط مردم استان و دیده شدن امت حزب الله ،  تعمیق و تبلیغ دین داری مردم انقلابی را در پی دارد.
خطبه های نماز جمعه رشت هر هفته توسط امام جمعه رشت  یا یکی از امامان جمعه موقت خوانده می شود . خطبه اول نماز معمولا درباره تقوا و خطبه دوم در مورد مسائل روز ( سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی ) و مناسبتهای روز می باشد. این برنامه با اهداف ارشادی ، اخلاقی ، اجتماعی و سیاسی   در جهت تقویت روحیه و اطلاع رسانی به مومنین ، پوشش کاملی از نماز جمعه و خطبه های آن از شبکه باران پخش می گردد .
 نماز آدینه بصورت ضبطی در 52 قسمت 30 دقیقه ای هر هفته یکشنبه ها از ساعت 19:00  به تهیه کنندگی علیرضا نوری زاده به روی آنتن می رود . از بخشهای این برنامه می توان به آرم شروع و پایان – خطبه های نماز جمعه – و وله های بین برنامه اشاره کرد .  
عوامل تولید این برنامه عبارتند از :  
طراح و نویسنده : علیرضا نوری زاده /کارشناس مذهبی : حجت السلام و المسلمین محمد رضا هامونی حقیقت /تصویر برداران : محمد علی احمدی و مسعود روان مهر / دستیار تصویر : مجتبی کاظمی /تدوین : سید سجاد حسینی نسب