سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

بازرسان انتخابات باید از ایجاد زمینه سوءاستفاده دشمن جلوگیری کنند - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازرسان انتخابات باید از ایجاد زمینه سوءاستفاده دشمن جلوگیری کنند

بازرسان انتخابات باید از ایجاد زمینه سوءاستفاده دشمن جلوگیری کنند


رئیس بازرسی انتخابات گیلان اعلام کرد: بازرسان و مجریان انتخابات باید با اجرای قانون از ایجاد زمینه سوءاستفاده دشمن در عرصه انتخابات جلوگیری کنند.

 

به گزارش خبرگزاری شبستان از گیلان، محمد آقاجانزاده، رئیس بازرسی انتخابات استان گیلان، امروز(21 خرداد) در همایش آموزشی - توجیهی مسئولان و اعضای بازرسی انتخابات بخش‌ها و شهرستان‌ های استان با بیان اینکه انتخابات در کشور نشانگر درک سیاسی – اجتماعی مردم است، گفت: مردم با حضور حداکثری خود در انتخابات ضمن ادای تکلیف شرعی، همواره پشتیبانی خود را از ولایت فقیه و ارزش‌های اسلامی به همه جهانیان اعلام خواهند کرد.

وی با تصریح این نکته که نظارت بر اجرای قانون در عرصه انتخابات، وظیفه سنگینی برعهده بازرسان گذاشته است، اظهار کرد: بازرسان و مجریان انتخابات باید با اجرای قانون از ایجاد زمینه سوءاستفاده دشمن در عرصه انتخابات پرهیز کنند.

آقاجانزاده به وظایف هیات‌های بازرسی استان اشاره کرد و افزود: ارزیابی عملکرد دستگاه‌های اجرایی در استفاده از بیت المال و نظارت بر عدم سوء استفاده دست اندرکاران انتخابات از موقعیت شغلی و مستند سازی از تخلفات انتخاباتی از جمله وظایف بازرسان انتخاباتی است.

وی جلب مشارکت حداکثری مردم از وظایف مهم مجریان انتخابات برشمرد و بیان کرد: دشمن از حضور حداکثری و در کنار هم قرارگرفتن مردم در همایش‌های باشکوه ملی وحشت دارد.

رئیس هیات بازرسی انتخابات گیلان با اشاره به اینکه دشمن در طول 34 سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران با همت مردم در همه امیدهای خود ناامید شده است، تاکید کرد: حضور همیشگی مردم در تمامی صحنه‌های انقلاب نشانه شکست دشمن، علاقه مندی مردم به نظام و ولایت فقیه و پیروزی بزرگی است که در مقابل بهای بزرگ خون شهدا به دست آمده است.

وی با تاکید بر اینکه حفظ حرمت خون شهدا تکلیفی سنگین بر دوش همه است، افزود: عمل به این تکیف مهم و انتقال آن به آیندگان، امانتداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است.

آقاجانزاده با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات در جمهوری اسلامی ایران، خاطر نشان کرد: انتخابات به دلیل حضور مردم ولایتمدار در ادامه راه شهدا و عمل به توصیه‌های امام راحل و مقام معظم رهبری، امری مهم و نماد مردم سالاری دینی است.