سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

بازدید مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان از شرکت صنایع شیر پگاه استان - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان از شرکت صنایع شیر پگاه استان

شناسه : 346148936

بازدید مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان از شرکت صنایع شیر پگاه استان

مدیرکل صدا و سیمای گیلان به همراه معاونان و مدیران از خطوط تولید شیر و فرآورده های لبنی استان بازدید کردند.
مسوولین صدا و سیمای استان در روند این بازدید از نزدیک با فعالیتهای مختلف این بخش آشنا شده و سپس طی نشستی با مهندس اسلامی ، مدیرعامل و مسوولین این شرکت درخصوص برنامه سازی و تعامل شرکت شیر پگاه و صدا و سیمای استان به بحث و تبادل نظر پرداختند .
مهندس  حسن ظهیری مدیرکل صدا و سیمای گیلان در این نشست با اشاره به به اهمیت مصرف لبنیات و ارتقاء سطح سلامت جامعه افزایش کیفیت محصولات به ویژه در بخش صادرات بسیار حائز اهمیت خواند.وی با اشاره به نامگذاری سال تولید و اشتغال توسط مقام معظم رهبری افزایش تولید داخلی و اشتغال در بخش صنعت را بر توسعه استان موثر دانست و گفت: ارتباط دوسویه بین صنعت و رسانه استان موجب شناخت بیشتر مردم از صنعت استان و اعتماد و اطمینان جهت سرمایه گذاری در این بخش خواهد شد.
مدیرکل صدا و سیمای گیلان آمادگی صداو سیما را جهت برنامه سازی بخشهای مختلف  در خصوص محصولات لبنی و فعالیتهای این شرکت اعلام کرد و افزود : امیدواریم که با تعامل بیشتر دو ارگان شاهد ارتقاءسلامت جامعه  و فرهنگ مصرف محصولات لبنی باشیم.
مهندس محسن ناصر  اسلامی مدیرعامل شیر پگاه نیز در این نشست با  استناد به عنوان سال ،تولید ، اشتغال و اقتصاد مقاومتی و با اشاره  به اینکه صنایع شیر ایران، پگاه، بزرگترین صادر کننده شیر خشک است ،گفت: صدا و سیمای گیلان به عنوان یک دستگاه فرهنگی می تواند با برنامه سازی در ساختارهای متنوع به طور مستقیم و غیر مستقیم تولیدات کارخانه را به مخاطبان معرفی نموده و بر  افزایش سرانه  مصرف این محصولات لبنی را در استان تاثیر بسزایی داشته باشد.. وی هم افزایی و تعامل بیشتر رسانه استانی و صنایع شیر پگاه گیلان را در افزایش تولید و ارتقاء صنعت استان در به بار نشستن این امر بسیار موثر دانست .