جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

بازدید مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان از روند تولید سریال جایزه - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان از روند تولید سریال جایزه

شناسه : 329487433

بازدید مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان از روند تولید سریال جایزه

مهندس ظهیری مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان به همراه معاونان با حضور در لوکشین سریال جایزه از روند تولید سریال بازدید کرد.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز گیلان ضمن قدردانی از عوامل دست اندر کار این سریال به وجود پتانسیلهای خوب و خلاق در صدا و سیمای گیلان اشاره کرد و وجود بازیگران شاخص سریالهای ملی و محلی را از مزایای  این سریال خواند . مهندس ظهیری هم افزایی،تلاش مجموعه را موجب رشد یک مجموعه عنوان و آن را عامل ارتقاء هنر هنرمندان استان گیلان بیان کرد . وی از ایجاد دهکده ای تلویزیونی در تالش خبر داد و اظهار داشت : این دهکده با لوکیشنهای زیبا و ماندگار برای تولیدات کارهای فاخر با معرفی زیست بوم گیلان تعریف شده است. مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان بر تولید سریالهای طنزبرای اصلاح فرهنگ و رفع آسیبهای اجتماعی مناسب دانست و بر تهیه و تولید برنامه های شاد و مفرح جهت امید آفرینی تاکید کرد.
سریال جایزه در 50 قسمت 20 دقیقه ای  در  صدا و سیمای گیلان در دست تهیه و تولید می باشد . داستان این سریال درباره آقا ولی شکوفه سرایی است که در قرعه کشی بزرگ شهر فرش برنده یک دستگاه اتومبیل شاسی بلند می شود و وقایعی به دنبال آن برای شخصیت اصلی رخ می دهد. در این سریال به قصه های فرعی دیگری نیز در هر قسمت با موضوعات اجتماعی از قبیل :شایعه،چشم و هم چشمی ،افراط در استفاده از شبکه های اجتماعی،چالشهای عاطفی،عکس سلفی و... در کنار داستان اصلی در قالب طنز  پرداخته می شود. این سریال به فضای روستا و غذاهای محلی نیز توجه ویژه دارد.  لوکیشنهای ضبط این سریال را شهرها و روستاهای : رشت، خمام ، سنگر و بلسبنه تشکیل می دهند. سریال جایزه همزمان با هفته وحدت  از یکشنبه تا پنج شنبه از ساعت 22:30 از شبکه باران پخش خواهد شد.