سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | جمعه، ۸ مرداد ۱۴۰۰

بازدید مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان از تصفیه خانه بزرگ آب گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان از تصفیه خانه بزرگ آب گیلان

شناسه : 342783424

بازدید مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان از تصفیه خانه بزرگ آب گیلان

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان به همراه قائم مقام،معاونان و مدیران ارشد این سازمان از تصفیه خانه بزرگ آب استان بازدید کردند.
این بازدید با هدف تعامل و آگاهی رسانی از نحوه ارائه خدمات شرکت آب و فاضلاب در راستای ترویج فرهنگ اصلاح الگوی مصرف و اقتصاد مقاومتی انجام شد.
مهندس ظهیری مدیرکل صدا و سیمای گیلان در این بازدید ضمن تاکید بر گسترش فرهنگ مصرف بهینه آب گفت:همانطور که خداوند در قرآن می فرماید از آب هرچیزی را زنده گرداندیم، آب نعمتی است که جایگزین ندارد و قیمتی برای این هدیه الهی  نمی توان تعیین نمود ودر اینجاست که مدیریت مصرف و استفاده درست از آن تنها راهکار مقابله با کمبود و بحران این مایه حیات است. وی همچنین از آمادگی صدا و سیمای استان برای برنامه سازی در زمینه اصلاح الگوی مصرف آب و اجرای اقتصاد مقاومتی خبر دادو ادامه داد: تداوم همکاری دوجانبه آب و فاضلاب و صدا و سیما در نهادینه کردن مصرف بهینه آب بسیار موثر خواهد بود.
مهندس سید محسن حسینی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل آبفای گیلان نیز گفت:تصفیه خانه بزرگ آب گیلان یک دانشگاه است و مردم و علاقمندان می توانند با تصفیه آب به صورت علمی آشنا شوند که آگاهی بیشتر و کاملتر مردم از طریق افزایش ضریب نفوذ اطلاع رسانی از اهم برنامه های آبفای گیلان است و صدا و سیما به عنوان موثر ترین وسایل ارتباط جمعی می تواند در رسیدن به این هدف به ما یاری رساند.