جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

بازدید فرماندهان سپاه قدس گیلان از رسانه ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید فرماندهان سپاه قدس گیلان از رسانه ملی

شناسه : 162060304

بازدید فرماندهان سپاه قدس گیلان از رسانه ملی

فرمانده وجمعی از فرماندهان سپاه قدس گیلان امروز به مناسبت روز خبرنگار از صدا و سیمای مرکز گیلان بازدید کردند.
فرمانده سپاه قدس گیلان در جمع مدیران وکارکنان خبرگزاری صدا و سیما در گیلان به جایگاه سپاه پاسداران و صدا و سیما در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: این 2 نهاد مهم نظام بطور مستقیم تحت نظر رهبر معظم انقلاب اند که افتخار بزرگیست.

سردار محمد عبدا... پور به توطئه های دشمنان در 37 سال گذشته علیه انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود : دشمن سفاک و خون خوار در سال های گذشته با انواع ترفندها برای ضربه زدن به نظام تلاش زیادی کرد اما اتکا مردم به خداوند متعال ، پیروی از ولایت فقیه و فرهنگ ایثار و شهادت ملت ایران موجب بی نتیجه ماندن همه این ترفندها شده است.
وی با اشاره به جنگ نرم دشمنان علیه ملت ایران به ویژه جوانان تصریح کرد: دشمنان بعد از شکست در دفاع مقدس با شبیخون فرهنگی  وبا کمک شبکه های ماهواره ای هویت و دیانت مردم ایران را نشانه گرفته است.
فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به  نقش حساس و تاثیرگذارپاسداران سپاه و خبرنگاران رسانه ها به ویژه  رسانه ملی در جنگ نرم خاطرنشان کرد: خبرنگاران و پاسداران به عنوان  سربازان  جنگ نرم باید هوشیارباشند تا دشمن به اهدافش نرسد.
 مدیرکل صداوسیمای مرکزگیلان نیز با بیان اینکه سپاه پاسداران و صدا و سیما 2 بازوی توانمند نظام جمهوری اسلامی ایران هستند گفت: همکاری وتعامل این 2 نهاد در عرصه های مختلف به ویژه عرصه فرهنگی آثار و برکات زیادی برای نظام جمهوری اسلامی داشته است.
محسن نصرپوربابیان اینکه سپاه پاسداران و رسانه ملی در خط مقدم دفاع از ولایت فقیه ونشر ارزش های نظام حضور دارند افزود : دست اندرکاران این 2نهاد ارزشی برای سرافرازی  واقتدار ایران اسلامی از هیچ تلاشی دریغ نکرده و نخواهند کرد.
وی به تلاش دست اندرکاران صدا و سیمای مرکز گیلان برای انعکاس دستاوردهای نظام اشاره کرد و افزود : این مرکز بعنوان یکی از مراکز برتررسانه ملی، برنامه های فاخر فرهنگی  بسیاری به ویژه در زمینه دفاع مقدس ، رشادت های شهدا و ایثارگران تولید و پخش کرده است.
معاون خبر صدا وسیمای مرکز گیلان هم در این نشست کمک به توسعه ی استان را از اولویت های کاری خبرگزاری صدا وسیمای مرکز گیلان دانست و گفت: تولید وپخش آثار شایسته از دستاورد های نظام و تاریخ پرافتخار گیلان از اولویت های  برنامه های معاونت خبر صداوسیما گیلان است.
سید جلال الدین رضاپور محمدی با اشاره به تولید گزارش های متعدد در حوزه ی دفاع مقدس و انقلاب اسلامی افزود : این آثار اسناد ماندگاری برای تاریخ گیلان خواهد بود .
در ادامه فرماندهان سپاه قدس گیلان از توانمندی های بخش های مختلف صدا وسیمای مرکز گیلان دیدن کردند.