جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

بازدید فرماندهان سپاه قدس گیلان از رسانه استانی - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید فرماندهان سپاه قدس گیلان از رسانه استانی

شناسه : 162787600

بازدید فرماندهان سپاه قدس گیلان از رسانه استانی

فرمانده و جمعی از معاونین  سپاه قدس گیلان به مناسبت روز خبرنگار از صدا و سیمای مرکز گیلان با محسن نصرپور مدیرکل  مرکز دیدار و سپس از تحریریه واحد خبر بازدید کردند.
فرمانده  سپاه قدس گیلان در جمع مدیران و کارکنان صدا و سیمای در گیلان به جایگاه سپاه پاسداران و صدا و سیما در نظام مقدس جمهوری اسلامی  ایران اشاره کرد و گفت: این دو نهاد مهم نظام بطور مستقیم تحت نظر رهبر معظم انقلاب اند که افتخار بزرگی است.
سردار محمد عبدالله پور به توطئه های دشمنان در 37 سال گذشته علیه انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی اشاره کرد و افزود: دشمن سفاک و خون خوار در سالهای گذشته با انواع ترفندها برای ضربه زدن به نظام تلاش زیادی کرد اما اتکا مردم به خداوند متعال ، پیروی از ولایت فقیه وگسترش فرهنگ ایثار و شهادت در ملت ایران موجب بی نتیجه ماندن همه این ترفندها شده است. وی با اشاره به جنگ نرم دشمنان علیه ملت ایران به ویژه جوانان تصریح کرد: دشمنان بعد از شکست در دفاع مقدس با شبیخون فرهنگی و با کمک شبکه های ماهواره ای هویت و دیانت مردم ایران را نشانه گرفته اند.
 فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به نقش حساس و تاثیرگذار خبرنگاران رسانه ها به ویژه رسانه ملی در جنگ نرم خاطر نشان کرد : خبرنگاران به عنوان سربازان جنگ نرم باید هوشیار باشند تا دشمن به اهدافش نرسد.
محسن نصرپور مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان نیز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج قهرمان را معنوی ترین و با ارزشترین سیستم نظامی در دنیا دانست و گفت : سپاه پاسداران همزاد و همراه انقلاب اسلامی است و ماهیت انقلاب اسلامی و سپاه به هم مرتبط است وی همچنین با با بیان اینکه سپاه پاسداران و صدا و سیما دو بازوی توانمند نظام جمهوری اسلامی ایران هستند گفت : همکاری و تعامل این دو نهاد در عرصه های مختلف به ویژه عرصه فرهنگی آثار و برکات زیادی برای نظام جمهوری اسلامی داشته است. محسن نصرپور با بیان اینکه سپاه پاسداران و رسانه ملی طلایه داران خط مقدم دفاع از ولایت فقیه و نشر ارزش های نظام جمهوری اسلامی ایران به شمار می آیند-  افزود: دست اندرکاران این دو نهاد ارزشی برای سرافرازی و اقتدار ایران اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکرده و نخواهند کرد . وی به تلاش دست اندر کاران صدا و سیمای مرکز گیلان برای انعکاس دستاوردهای نظام اشاره کردو افزود: این مرکزبه عنوان یکی از مراکز برتر رسانه ملی ، برنامه های فاخر فرهنگی بسیاری به ویژه در زمینه دفاع مقدس، رشادت های شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تولید و پخش کرده است. در پایان فرماندهان سپاه قدس گیلان از واحدهای مختلف مرکز بازدید نمودند.