جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

بازدید فرماندار رشت از روستای گیساوندان بخش سنگر - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید فرماندار رشت از روستای گیساوندان بخش سنگر

شناسه : 63704327

فرماندار رشت در جمع مردم روستای گیساوندان گفت: این روستا تا پایان سال 92 از نعمت گاز بهره‌مند می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه گیلان، ولی‌الله عظمتی در دیداری که روز گذشته با مردم گیساوندان بخش سنگر شهرستان رشت داشت، گفت: با توسعه روستاها به توسعه کشور دست خواهیم یافت که دولت نهم و دهم توجه ویژه‌ای به این مهم داشته است.

وی ادامه داد: امام(ره) یکى از تربیت شدگان بزرگ مکتب اهل بیت طهارت، خدمت به مردم را خدمت به خداوند متعال مى‌داند، آنجا که مى فرماید: «خود را براى خدمت به اسلام و ملت محروم مهیا کنید. کمر به خدمت بندگان خدا که خدمت به خداست ببندید».

وی افزود: بر این اساس همه ما مدیران باید کمر خدمت را ببندیم و به عنوان خادمان این مردم به وظیفه‌مان به درستی عمل کنیم.

وی ادامه داد: با بررسی شرایط زندگی در روستاها در گذشته و امروز به راحتی می‌توان به این نتیجه رسید که شرایط برای زندگی در روستاها بسیار آسانتر از گذشته شده است و بسیاری از امکانات شهر به روستاها نیز رسیده است. این روستا تا پایان سال 92 از نعمت گاز بهره‌مند می‌شود.

در این دیدار مردم روستای گیساوندان نیز مسائل و مشکلاتشان را با فرماندار مطرح کردند که مهمترین این مشکلات افت شدید فشار برق، نبود روشنایی معابر، آسفالته نبودن مسیر روستا به سمت سنگر، نبود زیرسازی و آسفالت مسیر امامزاده سید قاسم و همچنین عدم برخورداری از نعمت گاز بیان کردند.

در این دیدار نیک‌فهم رئیس اداره راه و ترابری شهرستان رشت نیز به مردم این روستا قول‌های مساعدی در زمینه رفع مشکل آسفالت و فراهم کردن زیرساخت‌های لازم داد و گفت: پیمانکار برای انجام این امور آماده است و در یکی دو ماه آینده شاهد اجرایی شدن این پروژه خواهیم بود.

همچنین آزرم رئیس آب شرب روستایی شهرستان رشت نیز گفت: ما در تلاشیم تا به زودی مشکل آب شرب 80 درصد از مردم روستای گیساوندان را برطرف کنیم.