رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

بازدید رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از پروژه های صدا و سیمای مرکز گیلان - نمایش محتوای خبر

 

 

بازدید رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از پروژه های صدا و سیمای مرکز گیلان

شناسه : 164883258

بازدید رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از پروژه های صدا و سیمای مرکز گیلان-

کیوان محمدی رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گیلان با حضور در صدا و سیمای مرکز استان با محسن نصرپور دیدار و از پروژه های عمرانی و فنی رسانه استانی بازدید کرد .
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از ساختمان جدید در دست ساخت و استودیوهای رادیو و سیما و خبر بازدید کرد. کیوان محمدی در حاشیه این بازدید با بیان اینکه رسانه ها ، زبان گویای مردم هستند افزود: مدیران دستگاههای اجرایی برای اجرای برنامه هایشان ، حل مشکلات مردم و تسریع در روند توسعه باید تعامل و ارتباطشان  را با رسانه ها به ویژه رسانه ملی بیشتر تقویت کنند .
وی با تاکید برحمایت همه جانبه و تقویت رسانه ملی خاطر نشان کرد : اگرچه این سازمان تاحد امکان بخشی از منابع مالی مورد نیاز صدا و سیما را تامین می کند اما نمایندگان مجلس شورای اسلامی و فرمانداران نیز تا حد توان و امکانات از صدا و سیمای مرکز گیلان بیشتر حمایت کنند تا مردم بیشتر از برنامه ها به ویژه برنامه های فرهنگی این مرکز بهره مند شوند.
محسن نصرپور مدیرکل صدا و سیمای مرکز استان نیز از آمادگی رسانه استانی برای کمک به توسعه استان خبر داد و گفت : تعامل سازنده با مدیران دستگاههای اجرایی برای رفع کمبودها از اولویتهای رسانه استانی است . وی به موفقیتهای صدا و سیمای مرکز گیلان د رجشنواره های ملی و بین المللی اشاره و تصریح کرد : دست اندر کاران و برنامه سازان این مرکز با اتکا به خدای متعال و بهره گیری از دانش روز با تولید برنامه های فاخر توانستند مخاطبان زیادی را جذب کنند و به منظور ارتقاء کیفی برنامه نیازمند اعتبارات و تجهیزات می باشد .