جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

ایرانی ها ارتباط ناگسستنی با امام رضا(ع) دارند - نمایش محتوای خبر

 

 

ایرانی ها ارتباط ناگسستنی با امام رضا(ع) دارند

شناسه : 63633916

شب گذشته جشن زیر سایه خورشید در مهدیه رشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه گیلان، حجت الاسلام و المسلمین ادیب یزدی مشاور معاون امور استانهای سازمان صداوسیما در این مراسم گفت: ایرانی ها ارتباط ناگسستنی با علی بن موسی الرضا علیه السلام دارند.

وی افزود: مهمترین واقعه زندگی امام هشتم علیه السلام، سفر به ایران بود.

این استاد حوزه و دانشگاه اظهار کرد: مردم کشورمان در دوران زندگی امام رضا علیه السلام همراه ایشان بودند و پس از شهادت این امام نیز بارگاه ملکوتی اش میعادگاه عاشقان و شیعیان قرار گرفت.

وی همچنین به توهین و جسارت اخیر به پیامبر اکرم(ص) اشاره کرد و گفت: امروز دنیای اسلام ملتهب و در حال حرکت و اعتراض به سلطه استکبار است.

مشاور معاون امور استانهای سازمان صدا و سیما ادامه داد: حضرت محمد(ص) سید و سالار و سرور دنیاست و جسارت به ایشان، جسارت به همه عالم و به شرف و آزادگی است.

حجت الاسلام والمسلمین ادیب یزدی با بیان اینکه مقام معظم رهبری بالاترین عامل انسجام امروز مسلمین جهان است، تصریح کرد: ما شیعیان فدائیان رسول خدا هستیم و اجازه نخواهیم داد هیچ کسی به وجود بزرگوار ایشان جسارت کند.

به گزارش ایسنا در این مراسم شرکت کنندگان با طنین لبیک یا رسول ا... اهانت به پیامبر اکرم را محکوم کردند.

نوحه سرایی آقای گلابگیر از مداحان آستان قدس رضوی و برافراشتن پرچم بارگاه ملکوتی علی بن موسی الرضا علیه السلام و قرائت صلوات خاصه توسط خدام حرم رضوی از دیگر برنامه های این جشن باشکوه بود.