رونق تولید ملی | شنبه، ۲۷ مهر ۱۳۹۸

ایجاد قرارگاه رسانه ای اربعین حسینی در مرز آستارا - نمایش محتوای خبر

 

 

ایجاد قرارگاه رسانه ای اربعین حسینی در مرز آستارا

شناسه : 360924286

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با حضور در ستاد هماهنگی اربعین حسینی در سالن اجتماعات شهید انصاری استانداری گیلان گفت:رسانه های دیداری و شنیداری نقش ویژه ای در افزایش آگاهی های زائرین اربعین دارند.
باقرزاده با بیان اینکه صدا و سیمای گیلان همکاریهای لازم را باستاد اربعین حسینی دارد افزود: هر مسئولی جهت مصاحبه در این زمینه آمادگی داشته باشد اقدامات مربوطه انجام خواهد شد. وی از ایجاد قرار گاه رسانه ای در مرز بندر آستارا خبر داد و اظهار داشت: تیمهای مستند سازی در محور آستارا  آذربایجان برپا شده و در این راستا با ورود زائرین خارجی به استان مصاحبه و گفتگو های مستقیم انجام می دهند .
مدیرکل رسانه استانی به اعزام تیم رسانه ای گیلان جهت پوشش رسانه ای همایش ملی اربعین حسینی اشاره کرد و گفت: این تیم رسانه ای به صورت زنده و روزانه در کربلا و نجف همایش ملی اربعین حسینی را به تصویر کشیده و گزارشهای لازم را به طور مستقیم ارسال خواهد کرد ضمن اینکه موکب های گیلان در اولویت این تیم رسانه ای قرار دارند .
باقرزاده تصریح کرد : تیمهای رسانه ای گیلان تمام لحظات ارائه خدمات به زائرین اربعین حسینی را با ارتباط زنده رادیویی و تلویزیونی انعکاس خواهند داد.