جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

آنچه در حباب گیلان می گذرد - نمایش محتوای خبر

 

 

آنچه در حباب گیلان می گذرد

شناسه : 164829408

آنچه درحباب گیلان می گذرد

اعتیاد یکی از تلخ ترین آسیب های اجتماعی است که با نگرشی تازه در جهت آگاهی رسانی به خانواده ها در برنامه " حباب "  از سیمای گیلان مورد بحث قرار می گیرد .
برنامه تلویزیونی " حباب " به آسیب شناسی حوزه اعتیاد پرداخته که در سالهای اخیر در تمامی جوامع بنا به دلایل متعدد از قبیل فقر ، تبعیض ، فقر فرهنگی ، وجود شرایط و زمینه های انحراف در جامعه ، نابسامانی های خانوادگی ، کاهش معتقدات مذهبی ، بیکاری و ... نسبت به گذشته افزایش یافته است .

این برنامه با ساختار مستند گزارشی سعی دارد ضمن آگاهی بخشی ، راههای نجات و چگونگی برگشت معتادان به آغوش خانواده و جامعه را بررسی و راهکارمقابله با آن را ارائه کند که  شامل بخشهایی از قبیل گزارشهای موضوعی ، کلیپ های تصویری و مباحث کارشناسی می باشد .
با توجه به نقش بی بدیل صداوسیما در آگاه سازی مخاطبین و پیشگیری از بروز این پدیده شوم ، شبکه استانی سیمای گیلان با همکاری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان ،اقدام به تولید و پخش این برنامه ی ضبطی در  42 قسمت  30 دقیقه ای  نموده است که روزهای چهارشنبه هر هفته  ساعت 00/19 تقدیم بینندگان شبکه باران می شود .
عوامل تولید:

تهیه کننده و کارگردان : میرحامد کاسی پور /دستیار تهیه : شهرام جعفری /نویسنده: معصومه پوراحمدی/ مجری : امیر نام آور /گوینده متن : بهرام نوری /تصویر بردار : محمد حسین پژهان /دستیار تصویر : داریوش هاتف /تدوینگر : بهروز مرادی