رونق تولید ملی | شنبه، ۳ اسفند ۱۳۹۸

انعکاس مطالبات مردم در شبکه باران - نمایش محتوای خبر

 

 

انعکاس مطالبات مردم در شبکه باران

شناسه : 249565803

انعکاس مطالبات مردم در شبکه باران

هر روز تماسهای تلفنی، مکاتبات و درخواستهای بسیاری از طرف مردم از بخشهای مختلف استان به روابط عمومی صداوسیمای مرکز گیلان داریم که مردم خواستار انعکاس مشکلات خود و پیگیری جهت رفع آنها می باشند.
« لوجنک » کاری از سیمای مرکز گیلان در راستای پیگیری مطالبات هم استانی های عزیز تهیه شده که در آن به موضوعات چالشی مطرح شده از سوی بینندگان و نیز به پیگیری موضوعات کلان مرتبط با توسعه زیرساختهای استان و پاسخ دهی از سوی مسوولین پرداخته می شود.
بی شک انعکاس میزان پیشرفت در پروزه های کوچک و بزرگ استانی و ملی موجود در سطح استان در تسریع کارها تا اجرای پروژه تأثیر بسیاری خواهد داشت. این برنامه هر شب از ساعت 21 به مدت 30 دقیقه از سیمای باران پخش می شود .
عوامل برنامه :
تهیه کنندگان : میرحامد کاسی پور، محسن سمندری / کارگردان: محمد شناور/ مجری: امیرقزل حسینی/ گزارشگر : پوریا نعمت الهی/ دستیار تهیه: شهرام جعفری، سروش دایری پور    
 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
لطفا از نیروی انتظامی بخواهید از تردد وانت بارهای... مصطفی ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ ۰۸:۲۴
با سلام. متاسفانه در بندرانزلی خیابان معلم حدود... رضا ۱۳۹۵/۱۰/۸ ۱۲:۱۶
از اهالی بندر انزلی خیابان عمیدیه کوچه بن بست ارام... محمد ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۳:۵۷
با سلام به شما.از زحمات بیدریغ تان کمال تشکر را... رامبد ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۷:۳۱

رامبد
با سلام به شما.از زحمات بیدریغ تان کمال تشکر را دارم.
متاسفانه وب سایت شما ناقص و بیانکر زحمات هنری و معنوی شما نیست.طراحی معمولی و دسترسی به اطلاعات بسیار مشکل است و در شان صدا و سیما نمی باشذ.ارشیو موسیقی هم بنظر حذف شده.

با تقدیم احترام
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۷:۳۱
محمد
از اهالی بندر انزلی خیابان عمیدیه کوچه بن بست ارام هستم متاسفانه مدتی است که روبروی کوچه ما یک چایخانه سنتی باز شده که علاوه برسر وصدا های زیادی که تا دیر وقت شبها ادامه دارد کوچه بن بست را هم تبدیل به توالت عمومی کرده اند علارقم تذکرات چند باره وتماس با نیروی انتظامی هیچ نتیجه ای نگرفتیم علاوه براین یک باب گرمابه قدیمی ویک منزل متروکه هم در دو نبش کوچه مزبور وجود دارد که موجب سرایت موش وحیوانات موزی به منازل اطراف شده تا انجا که مار هم درکوچه دیده شده علارقم مراجعه به شهرداری هم هیچ فکری برای گرمابه قدیمی نشده گفتم شاید ازاین طریق صدای ما به مسئولین برسه با تشکر
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ ۱۳:۵۷
رضا
با سلام. متاسفانه در بندرانزلی خیابان معلم حدود یکسال است که قسمت درب پشتی مدرسه دخترانه غیر انتفاعی یگانه جدول زده شده ولی اسفالت نشدن باعث شده بچه ها اجبارا هر روز از توی گل و لای رد بشوند و از طرفی مسئولین مدرسه هم درب جلویی طرف خیابان معلم را باز نمیکنند تا بچه ها و اولیا مجبور نباشند از گل عبور نکنند. لطفا مسئولین شهرداری و آموزش و پرورش انزلی رسیدگی کنند.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۰/۸ ۱۲:۱۶
مصطفی
لطفا از نیروی انتظامی بخواهید از تردد وانت بارهای خریدار لوازم کهنه در کوچه پس کوچه های شهر جلوگیری نمایند .. روزانه بین 20 تا 30 خودرو و گاری با بلندگوهای قوی تو کوچه ما تردد میکنند که آرامش را از اهالی سلب مینمایند. با توجه به فرا رسیدن فصل گرما و ماه رمضان آلودگی صوتی آنان مشکلات حادی برای خانوارها بوجود می آورند
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۰۳/۱۹ ۰۸:۲۴