جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

انزلی، قطب گردشگری دریایی و سلامت در جذب گردشگران - نمایش محتوای خبر

 

 

انزلی، قطب گردشگری دریایی و سلامت در جذب گردشگران

شناسه : 63678813

وز گذشته در پنجمین روز از هفته گردشگری، هتل آپارتمان ناز خزر با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان، فرماندار و جمعی از مسئولان و مردم بندرانزلی افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - منطقه گیلان و به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان، امید عزیزی مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گیلان در مراسم افتتاحیه این هتل گفت: شهرستان بندرانزلی قطب گردشگری دریایی استان و کشور است و علاوه بر آن در زمینه گردشگری سلامت ظرفیت‌های خوبی دارد، البته باید انواع گردشگری در استان توسعه بدهیم.

وی از توجه ویژه تعاونی قایقرانان گردشگری به رعایت مسائل زیست محیطی در تالاب و حفاظت از گل نیلوفر آبی تشکر کرد و افزود: برگزاری کلاس‌های آموزشی برای قایقرانان این منطقه جهت توسعه اکوتوریسم و تالاب گردی تاثیر خوبی داشته است.

امید عزیزی ضمن تاکید به افزایش دفاتر خدمات مسافرتی شهرستان گفت: دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری که نقش بازرگانان و تجار را ایفا می‌کنند باید برای تمام فصول سال برنامه داشته باشند و گردشگر وارد کنند تا واحدهای اقامتی استان همانند دو فصل بهار و تابستان مسافر داشته باشند.

به گزارش ایسنا، هتل آپارتمان ناز خزر با 415 متر زیربنا در سه طبقه و در زمینی به وسعت 726 متر در خیابان اطبا شهرستان بندرانزلی، دارای 12واحد و 40 تخت است که برای 5 نفر اشتغال ایجاد کرده، برای ساخت این هتل 9 میلیارد ریال هزینه شده است.