جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

انتصاب اعضای ستاد انتخابات - نمایش محتوای خبر

 

 

انتصاب اعضای ستاد انتخابات

شناسه : 339502763

ستاد انتخابات

به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران گیلان؛  اعضای ستاد انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستای گیلان  معرفی شدند.
با احکام استاندار گیلان، رئیس، دبیر و مسئولان کمیته‌های ستاد انتخابات استان در امر  برگزاری پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری منصوب شدند.
با حکم محمدعلی نجفی استاندار گیلان، محمد احمدی پور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد انتخابات استاندر امر  برگزاری پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری منصوب شد.
نجفی در حکم رئیس ستاد انتخابات با تاکید براینکه  همه  معاونین، مدیران کل و روسای سازمان‌های وابسته، فرمانداران و بخشداران و دستگاه های اجرایی موظفند  نهایت همکاری را با ستاد انتخابات داشته باشند.
همچنین نجفی در احکامی جداگانه؛ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار را با حفظ سمت به عنوان رئیس ستاد امنیت انتخابات، علی اکبر پراوزان مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات استانداری با حفظ سمت به عنوان عضو و دبیر ستاد انتخابات استان،  محمدحسین اصغریان معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه‌ی منابع با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته مالی و پشتیبانی ستاد انتخابات، محمد حسینی مدیر کل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته‌ی حقوقی ستاد انتخابات استان، نادر عبدا... پور مدیر کل امنیتی و انتظامی استانداری با حفظ سمت به عنوان عضو و جانشین ستاد امنیت انتخابات، علی پناهی مشاور استاندار و مدیر کل حراست استانداری با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته‌ی حراست و استعلامات ستاد انتخابات، یوسف گلشن معاون روابط عمومی و تشریفات دفتر استاندار با حفظ سمت به عنوان عضو و مسئول کمیته‌ی اطلاع رسانی ستاد انتخابات، قاسم روحانی‌فر مدیر کل ثبت احوال با حفظ سمت به عنوان عضو ستاد انتخابات و سعید زاهدی مدیریت فناوری اطلاعات و شبکه‌ی دولت استانداری را با حفظ سمت  به عنوان عضو و مسئول کمیته‌ی فناوری اطلاعات ستاد انتخابات منصوب کرد.
انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و میان دوره مجلس شورای اسلامی در تاریخ 29 اردیبهشت ماه 96 برگزار خواهد شد.  

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران