جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

انتخابات صحنه سرنوشت‌ساز برای آبادانی کشور است - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

انتخابات صحنه سرنوشت‌ساز برای آبادانی کشور است

انتخابات صحنه سرنوشت‌ساز برای آبادانی کشور است


استاندار گیلان گفت: انتخابات صحنه سرنوشت‌سازی برای آبادانی و پیشرفت بیشتر کشور است و با انتخاب خود ایران را گلستان می‌کنیم.


به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، کیهان هاشم‌نیا لحظاتی قبل در جریان بازدید از صندوق‌های اخذ رأی در میدان شهرداری این شهر با اشاره به فضای پرشور در ابتدای اولیه رأی‌گیری، اظهار کرد: امروز شور و شوقی وصف‌ناپذیر در بین مردم و عوامل اجرایی انتخابات دیده می‌شود.

وی با بیان اینکه بنده 10 دقیقه قبل از رأی‌گیری حاضر شدم، گفت: همه ما نسبت به سرنوشت خود حساس هستیم و با هر رأی ایرانی کشورمان را می‌سازیم.

استاندار گیلان انتخابات را صحنه سرنوشت‌سازی برای آبادانی و پیشرفت بیشتر کشور خواند و افزود: امروز با انتخاب خود می‌خواهیم ایران را گلستان کنیم.

وی مشارکت در انتخابات را یک وظیفه دینی و شرعی دانست و تصریح کرد: ما نسبت به سرنوشت خود در زمان حال و آینده فرزندان کشورمان حساسیت داریم بنابراین با هر رأی آینده خود را رقم می‌زنیم.

هاشم‌نیا با اشاره به اینکه امروز سرنوشت خود را به دست کسانی می‌سپاریم که حجت بر آنها و ما تمام شده است، خاطرنشان کرد: امروز مردم با حضوری حداکثری خود نشان می‌دهند که پشتوانه کشور و پیشرفت بوده و پشت سر رهبری هستند.

وی متذکر شد: امروز مردم در صحنه انتخابات به دنیا نشان می‌دهند که در مواقع حساس و تاریخی عملاً در صحنه هستند.

به گزارش فارس، یک‌میلیون و 717 هزار و 639 نفر در گیلان واجد شرایط رأی دادن هستند.

گیلان 50 هزار و 234 نفر رأی اولی دارد که 24 هزار و 810 نفر را دختران و 25 هزار و 424 نفر را نیز پسران تشکیل می‌دهند.

منبع: فارس