سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۹ خرداد ۱۴۰۰

آموزش سروش - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آموزش سروش

آموزش سروش


اشاعه فرهنگ منبعث از ارزشهای اسلامی به گونه ای وظیفه همه دستگاههای اجرائی مرتبط با امور فرهنگی و هنری است و سروش نیز با عنایت به برخی کاستی ها و خلاء های موجود در جامعه در سال 1379 بر آن شد تا با ورود به حیطه آموزش، نقش حساس و پرمسئولیتی را بر عهده گیرد.
این مرکز پس از طرح های مقدماتی فعالیت های خود را در زمینه آموزش دوره های زیر را برگزار نموده است :


آموزش قرآن :
در حال حاضر دفتر نایندگی سروش گیلان در سه سطح بزرگسال ، جوانان ، نوجوانان و خردسالان در رشته های ختم دوره ای قرآن ، روانخوانی و آموزش قواعد و تجوید با بهره گیری از اساتید مجرب برگزار می نمایدو در طول سال طی ترم های مختلف به علاقه مندان این خدمات آموزشی را بطور رایگان ارائه می نماید .

 

آموزش رایانه :
این دفتر با بهره گیری از دو سایت رایانه ای مجهز ، در 4 ترم (بهار ،تابستان ، پاییز ، زمستان ) در رشته های ذیل مشغول به فعالیت می باشد :

مبانی، ویندوز، اینترنت، حسابداری(مقدماتی و پیشرفته) ، WORD، EXCEL، ACCESS،PHOTOSHOP، AUTOCAD,3D MAX, ACDL سخت افزار، تدوین فیلم، پاسکال و ویژوال بیسیک

 

آموزش زبان :
در این بخش از سطح ابتدایی و پایه زبان انگلیسی و فرانسه تا سطوح تکمیلی و بالا ، زبان آموزان مشغول تحصیل هستند و در سال 1386 در ترم تابستان در رشته آموزش زبان انگلیسی 900 زبان آموز به فراگیری زبان انگلیسی مشغول هستند که در جمع آموزش با سایر رشته ها در ترم های تابستانی به 1400 دانش آموز بالغ می شوند .
همچنین در گروه آموزش زبان انگلیسی در رشته های IELTS و TOEFL نیز به آموزش علاقه مندان مشغول است .

 

موسیقی :
با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص ساخت و نشر موسیقی سنتی و بومی این دفتر از تمامی امکانات خود در خصوص جذب و آموزش نیروهای جوان ومستعد جهت ساخت موسیقی سنتی . بومی و فولکلور استفاده می نماید . واحد موسیقی دفتر نمایندگی سروش گیلان با دارا بودن محیط و امکانات مناسب می تواند بستر مناسبی جهت رشد و تعالی هنرجویان در تمام رده های سنی به شمار آید .
تار – سه تار – ویلن – کمانچه - سنتور – دف –فلوت – پیانو –آواز (سنتی و پاپ ) و ...


هنری:
تصویر برداری، فیلنامه نویسی، بازیگری، کارگردانی، رنگ روغن، طراحی و نقاشی، خوشنویسی و قرآن