جهش تولید | شنبه، ۸ آذر ۱۳۹۹

امنیت استان گیلان مطلوب است - نمایش محتوای خبر

 

 

امنیت استان گیلان مطلوب است

شناسه : 64001308

فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: استان گیلان از لحاظ امنیت در سطح کشور از جایگاه مطلوبی برخوردار است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) – منطقه گیلان، سردار ابراهیم قائدرحمتی در آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان آستارا که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، با تأکید بر مطلب فوق خاطرنشان کرد: جهت تأمین امنیت، نیروی انتظامی در داخل زندگی مردم است و به همین دلیل آن را به عنوان نهاد مردمی می شناسند.

وی تقدیم خون شهدا در راستای دفاع از انقلاب شکوهمند اسلامی را بسیار ارزشمند دانست و ادامه داد: به برکت این جانفشانی ها در مقابل کفر و کفار ایستادگی کرده ایم و اجازه تعرض را به هیچ قدرتی نمی دهیم.

سردار قائدرحمتی، ایثار، شجاعت و مقاومت ملت ایران را اثبات شده به همه جهانیان عنوان کرد و افزود: این موضوع برای همگان ثابت شده است که با ملتی مواجه هستند که جهت احقاق حقوق خود، عقب نشینی نخواهند کرد.

وی شهدا را بزرگترین احیاکننده ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه های بین المللی برشمرد و توضیح داد: همه ما وظیفه داریم از این عزت، سربلندی، اقتدار و جایگاه رفیعی را قرار داریم پاسداری کنیم.

فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان با تأکید بر اینکه هرگز از آرمان های امام خمینی (ره) و شهدا غافل نخواهیم شد، تصریح کرد: هرگونه خدمت به خلق، اندوختن توشه برای آخرت است و باید نگاه همه مسئولان در این زمینه، به جز خدمتگزاری نباشد.

سرهنگ رحیم مهدی زاده، فرمانده انتظامی شهرستان آستارا در این جلسه در سخنانی کوتاه از خدمت در شهرستان مرزی بندر آستارا به عنوان یک افتخار نام برد و اضافه کرد: مرزداران متدین این خطه پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی توانستند با مشارکت خود 14 مسجد قدیمی موجود در حریم شهری را به شکل زیبایی بازسازی کنند.

وی ادامه داد: امیدواریم با تعامل، همدلی و همکاری بتوانیم امنیت پایداری را که در شهرستان وجود دارد تداوم دهیم.

سرهنگ مهدی زاده در پایان سخنان خود به سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال «اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی» نامگاری شده است اشاره کرد و گفت: من وامدار هیچ کس نیستم و فقط با برنامه ریزی برای خدمت صادقانه، وامدار مردم خواهم بود.

به گزارش ایسنا، در پایان این مراسم از زحمات 39 ماهه سرهنگ نادر خورسند تجلیل به عمل آمد و سرهنگ رحیم مهدی زاده به عنوان فرمانده جدید انتظامی این شهرستان معرفی شد.

 

ایسنا