سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

آمریکا مجبور است تسلیم ملت ایران شود - show-content

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

آمریکا مجبور است تسلیم ملت ایران شود

آمریکا مجبور است تسلیم ملت ایران شود


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس انقلاب اسلامی با بیان اینکه ملت ایران الگوی استکبارستیزی در جهان شده است، گفت: آمریکا مجبور است تسلیم ملت ایران شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، حجت‌الاسلام علی شیرازی امشب در جشن میلاد امام حسن عسگری (ع) در مهدیه این شهر با تبریک ولادت امام یازدهم شیعیان و فرا رسیدن پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: تاریخ اسلام با هجرت پیامبر (س) آغاز شده است.

وی هجرت پیامبر (ص) از مکه به مدینه را سرآغاز تاریخ اسلام عنوان کرد و افزود: پیامبر (ص) مدت 10 سال در مدینه حکومت دینی را تشکیل داد.

شیرازی با بیان اینکه آیات جنگ و نفاق پس از هجرت نازل شده است، خاطرنشان کرد: دشمن برای شکستن قدرت مسلمانان نفاق را در پیش گرفت.

* تشکیل حکومت اسلامی هدف مهم پیامبران و اولیای الهی

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس انقلاب اسلامی به رهنمودهای مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: یکی از اهداف مهم پیامبران و اولیای الهی تشکیل حکومت اسلامی بود.

وی با اشاره به واقعه غدیر، تصریح کرد: غدیر تبیین حاکمیت پس از پیامبر (ص) بود و رسول اکرم (ص) استمرار حکومت دینی را با مطرح کردن امامت تبیین کرد.

شیرازی مدت حکومت علی (ع) را چهار سال و 9 ماه خواند و بیان کرد: 10 سال حکومت پیامبر (ص) و حدود پنج سال حکومت علی (ع) الگوی حکومت اسلامی است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس انقلاب اسلامی با بیان اینکه تمام ائمه (ع) به دنبال تشکیل حکومت اسلامی بودند، یادآور شد: حاکمان سخت‌ترین فشارها را وارد ‌کردند تا بین مردم و امامان (ع) فاصله ایجاد شود.

وی به ایجاد پیوند عمیق توسط امام هادی (ع) و حسن عسگری (ع) بین مسلمانان اشاره کرد و افزود: ایجاد شبکه به منظور حفظ اسلام در جامعه بود.

* امام خمینی (ره) بنیانگذار حکومت اسلامی

شیرازی ایجاد پیوند عمیق را سبب انتقال حقیقت دین به نسل‌های آینده دانست و اظهار کرد: حکومت اسلامی پس از قرن‌ها توسط امام خمینی (ره) در ایران بنیان گذاشته شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس انقلاب اسلامی در ادامه ایمان را دارای 10 مرتبه خواند و بیان کرد: امام صادق (ع) فرمود که مقداد در پله هشتم، ابوذر در پله نهم و سلمان در پله دهم ایمان قرار داشتند و این افتخار از صدر اسلام برای ایرانیان باقی است.

وی با اشاره به اینکه سلمان در پیشانی اسلام می‌درخشد، خاطرنشان کرد: پیامبر (ص) به سلمان نوید داده بود ایرانیان در عصر غیبت اسلام را زنده می‌کنند.

شیرازی به تثبیت جمهوری اسلامی در 12 فروردین سال 58 با رای مردم ایران اشاره کرد و گفت: قانون اساسی کشور منطبق با اسلام است.

این مسئول نظام جمهوری اسلامی را با پشتوانه مردمی، متکی به دین و برخاسته از متن اسلام و قرآن دانست و تصریح کرد: دشمن پس از پیروزی انقلاب اسلامی وارد نبرد با مردم ایران شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس انقلاب اسلامی با بیان اینکه دشمن پس از پیروزی انقلاب به دنبال تجزیه کشور بود، اظهار کرد: دشمن جنگ هشت ساله را در سال 59 توسط صدام به ملت ایران تحمیل کرد.

وی به اعزام نیرو از 30 کشور جهان به عراق اشاره کرد و افزود: دنیای غرب تجهیزات نظامی را برای صدام ارسال کرد.

شیرازی با اشاره به اینکه آمریکا در پایان جنگ به طور مستقیم با ایران وارد نبرد شد، بیان کرد: تمام کفر در مقابل حق قد علم کرده بود اما در نهایت جمهوری اسلامی پیروز شد.

* آمریکا جرأت حمله به ایران را ندارد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس انقلاب اسلامی با بیان اینکه هیچ کشوری حتی آمریکا جرات حمله به ایران را ندارند، تصریح کرد: موضوع مذکور معجزه انقلاب اسلامی است.

وی بعد معنوی انقلاب اسلامی را مهم‌تر از موفقیت‌های نظامی کشور دانست و یادآور شد: ملت ایران با ایمان، شجاعت، مقاومت و روحیه شهادت‌طلبی کمر دشمن را شکسته است.

شیرازی، روحیه شهادت‌طلبی را به دلیل اتصال ملت ایران به عاشورا و امام زمان (عج) عنوان کرد و گفت: مهدویت به مردم ایران روحیه امید داده است.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس انقلاب اسلامی به تشکیل حکومت دینی در عراق اشاره کرد و افزود: حزب‌الله در لبنان قدرت پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه دشمن در سوریه زمین‌گیر شده است، اظهار کرد: آمریکا برای رهایی از شکست در سوریه کنفرانس برگزار می‌کند.

شیرازی به بحث مذاکره با آمریکا اشاره کرد و یادآور شد: دشمن تصور می‌کند با مذاکره می‌تواند مقاومت ملت ایران را کم رنگ کند.

* آمریکا مجبور است تسلیم ملت ایران شود

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس انقلاب اسلامی با بیان اینکه ملت ایران الگوی استکبارستیزی در جهان شده است، تصریح کرد: آمریکا مجبور است تسلیم ملت ایران شود.

وی اضافه کرد: دنیا به ایران مباهات می‌کند و دشمنی با استکبار روزبه‌روز در جهان بیشتر می‌شود.

شیرازی از سقوط آمریکا خبر داد و گفت: نابودی دشمن حتمی است و نسل امروز و آینده سقوط آمریکا را می‌بینند.

خبرگزاری فارس