رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۶ تیر ۱۳۹۸

امام جمعه موقت رشت : امنیت کشور مرهون خون پاک شهداست - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه موقت رشت : امنیت کشور مرهون خون پاک شهداست

شناسه : 339731076

امام جمعه رشت: امنیت کشور مرهون خون پاک شهداست

 
امنیت کشور مرهون خون پاک شهداست ، شهدایی که به تاسی از آرمانهای والای انقلاب اسلامی جان خود را نثار کردند تا امنیت را برای ما به ارمغان بیاورند .
امام جمعه ی موقت رشت امروز در خطبه های نماز جمعه این شهر با اشاره به در پیش بودن دهه ی مبارک فجر بر ضرورت تبیین دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی برای نسل جوان تاکید کرد و گفت : بهمن، ماه غلبه ی حق بر باطل و شکست طاغوت مقابل اراده ی آهنین ملتی  ست که با تاسی از ارزش های الهی حماسه ایی جاودان در تاریخ ایران اسلامی رقم زدند.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله زاده امنیت موجود در کشور را نعمتی الهی و مرهون ایثار و شجاعت فرزندان رشید این سرزمین دانست .
وی در بخش دیگری از سخنانش با محکوم کردن جنایات آل خلیفه و تعدی مداوم این رژیم علیه شیعیان بحرین گفت:مسبب اصلی این تجاوزات،استکبار،صهیونیسم جهانی و انگلیس است که با تجهیز ظالمان، مقدمات  تعدی به مسلمانان عدالت خواه را فراهم آورده اند.
حجت الاسلام والمسلمین عبدالله زاده همچنین با تسلیت رحلت ناگهانی آیت الله هاشمی رفسنجانی، به ابعاد پیام رهبر معظم انقلاب  مبنی بر درگذشت این یار انقلابی و مبارز اشاره کرد و گفت: اشاره ی رهبر انقلاب به سابقه ی مبارزاتی ، هوش وافر ، رفاقتی دیرینه و تحمل دشواری های فراوان درعرصه های مختلف مبارزه با طاغوت، گویای زحمات ارزشمندی ست که آیت الله هاشمی در عمر مبارزاتی خویش متحمل شدند.
منبع: خبر گیلان