جهش تولید | چهارشنبه، ۸ بهمن ۱۳۹۹

امام جمعه موقت املش: خروش مردم در 9 دی، دشمنان را حیرت زده کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه موقت املش: خروش مردم در 9 دی، دشمنان را حیرت زده کرد

شناسه : 64228770

رشت - ایرنا - امام جمعه موقت شهرستان املش گفت: خروش حماسی و انقلابی مردم مومن و ولایتمدار ایران اسلامی در نهم دی ماه، دشمنان این کشور و ملت را حیرت زده کرد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین صفر علی پور در خطبه های نماز جمعه این هفته املش افزود: باید یاد حماسه 9دی پایدار و زنده بماند زیرا این روز ، روز میثاق امت اسلامی ایران با ولایت است.

وی ادامه داد: بصیر کسی است که سخنان دیگران را بشنود و سپس بیاندیشد و از گفتن حقایق هراسی نداشته باشد.

امام جمعه موقت شهرستان املش یادآور شد: مردم گیلان در 8دی یک روز جلوتر از مردم سایر نقاط کشور به حمایت از ولایت به صحنه آمدند و خروش میلیونی مردم در روز 9 دی ، دنیا و ایادی استکبار را سردرگم کرد و به حیرت فرو برد.

وی با اشاره به رزمایش محمد رسول الله (ص) خاطرنشان کرد: این رزمایش در منطقه ای به وسعت دومیلیون و200هزار کیلومتر مربع از شرق تنگه هرمز تا مدار 10 درجه در شمال اقیانوس هند در حال برگزاری است و نشانگر قدرت نیروهای مسلح ایران در دفاع از کیان میهن اسلامی است.

حجت الاسلام علی پور با گرامیداشت سالروز تشکیل نهضت سوادآموزی اضافه کرد: ما باید در آموزش افراد کم سواد در زمینه روخوانی قرآن، تلاش کنیم تا این قشر از جامعه بتوانند با رو آوردن به قرآن، از فیوضات معنوی آن برخوردار شوند.

شهرستان املش در 60 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.

ایرنا