رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

امام جمعه رشت: روز قدس نماد ایستادگی در برابر ظلم - نمایش محتوای خبر

 

 

امام جمعه رشت: روز قدس نماد ایستادگی در برابر ظلم

شناسه : 260661285

نماز چمعه رشت

روز قدس نشانه  و معیار پرچمداری دفاع از حق مظلوم و ایستادگی برابر ظالم است.
امام جمعه رشت در خطبه های نماز جمعه این شهر با اشاره به حضور چشمگیر مردم ایران اسلامی به ویژه گیلانیان ولایتمدار در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت : خداوند در قرآن کریم به صراحت آورده است که سکوت امت اسلامی دربرابر ظلم و ستم دشمن و تکیه بر ظالم ، هدایت به سوی آتش جهنم است.
نماینده ولی فقیه در گیلان با قدردانی از مردم روزه دار و ولایتمدار گیلان خاطرنشان کرد : امت اسلامی با حضور گسترده در راهپیمایی امروز بار دیگر حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین و انزجار و تنفرشان را از رژیم غاصب اسراییل نشان دادند.
آیت الله قربانی در ادامه با اشاره به اینکه غرب و به ویژه امریکا با ملعبه قراردادن منشور حقوق بشر ، هراز گاهی ایران اسلامی را که خود قربانی ترور و تروریسم است به رعایت نکردن حقوق بشر و حمایت از تروریسم متهم می کند افزود : حمایت از گروه های ضد انقلاب در سال های اولیه پیروزی انقلاب اسلامی و حمایت ازگروه تکفیری داعش همه و همه زیر پا گذاشتن حقوق بشر است.
وی به جنایات گروه های تکفیری در سوریه و عراق اشاره کرد و گفت : این گروه ها نتیجه افکار اسلام ستیزان است که شر شان دامن خود غرب را گرفته است.
 امام جمعه رشت اشاره به روزهای پایانی ماه مبارک رمضان تاکید کرد : ماه رمضان ماه راز و نیاز با خدا در خلوت کده دل و جان و عبادت خالصانه در پیشگاه ایزد منان است و این شب ها و روزهای پایانی این ماه پربرکت را بیش از پیش قدر بدانیم.      
منبع : خبر گیلان