جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

آماده باش کامل دستگاه های خدماتی و اجرایی - نمایش محتوای خبر

 

 

آماده باش کامل دستگاه های خدماتی و اجرایی

شناسه : 64159081

فرماندار شهرستان رشت گفت: ستاد بحران شهرستان رشت در روز چهارشنبه برگزار و وظایف دستگاههای اجرایی و خدماتی به آنان به صورت مکتوب ابلاغ شد.

ولی الله عظمتی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) – منطقه گيلان، ضمن تبریک آغاز دهه مبارک فجر اظهار کرد: برف یک نعمت الهی است و اگر درست و با برنامه اقدام کنیم و همه دستگاهها پای کار باشیم فضای برفی که ایجاد شده می تواند موجب شادی هرچه بیشتر مردم در این ایام شود.

وی ادامه داد: با توجه به پیش بینی های اداره کل هواشناسی استان، بارش برف به هیچ عنوان ما را غافلگیر نکرده است در جلسه ای که روز چهارشنبه با مدیران اجرایی و خدماتی شهرستان تشکیل دادیم تمام تمهیدات لازم اندیشیده شده است تا شهروندان با کمترین مشکل مواجه شوند .

عظمتی افزود: در حال حاضر تمامی معابر سطح شهر رشت کاملا باز بوده و عبور و مرور به سهولت انجام می گیرد و در بعضی نقاط به صورت کاملا محدود شاهد قطعی برق هستیم که با پیگیری و حضور به موقع افراد امدادرسان در حال رفع مشکلات و وصل برق هستیم.

فرماندار رشت خاطرنشان کرد: شهروندان هیچگونه نگرانی درخصوص بارش برف نداشته باشند زیرا دستگاه های اجرایی و خدماتی به صورت کامل آماده باش هستند تا شاهد هیچگونه مشکلی نباشیم و براین اساس همکاری و صبر تمامی شهروندان را می طلبیم .

ايسنا